Jak jsou s námi klienti spokojeni?

Prodej bytu 2+KK s terasou – Liberec, ul. Svatoplukova

Prodej bytu 2+KK s terasou – Liberec, ul. Svatoplukova

Dobrý den paní Žárská,
nejprve Vám ještě jednou děkujeme za zprostředkování prodeje našeho bytu.
A teď k Vašemu hodnocení…
Kontakt přímo na Vás jsme dostali od společné paní kosmetičky, takže jsme si makléře ani realitní společnost nevybírali, ale šli tzv. na jistotu.
Už od prvního setkání jsme byli moc spokojení s Vaším přístupem a pozitivním myšlením. Také oceňujeme krátkou a výstižnou smlouvu, kterou jsme na prodej bytu uzavřeli.
Následně se nám velmi líbilo to, že jste vždycky stála na naší straně a nesnažila jste se byt prodat za každou cenu. Vždy jste nás informovala o případné relevantní nabídce a dala nám možnost se rozhodnout. My a naše zájmy jsme byli na prvním místě a toho si velmi ceníme.
Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů a spokojených klientů.
S pozdravem,
Monika a Jaroslav Langr, Liberec, 08/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu v OV 4+1 s lodžií – Liberec, Vesec

Prodej bytu v OV 4+1 s lodžií – Liberec, Vesec

Dobrý den,
dávám tímto zpětnou vazbu na zprostředkování prodeje mého bytu. Paní Žárská je vysoce profesionální odborník na svém místě. Vždy jsem měla zpětnou vazbu, v jakém úseku prodeje se nacházíme. Vše, na čem jsme se domluvily bylo vždy dodrženo. Přeji si, aby na trhu působilo více tak skvělých makléřů. Ještě jednou velký dík.
Ilona Pardeková, Liberec 07/2017
Makléř Žárská Karolína

Pronájem bytu 2+KK a garáže, Slavíčkova ul. / Františkovská ul., Liberec III - Jeřáb

Pronájem bytu 2+KK a garáže, Slavíčkova ul. / Františkovská ul., Liberec III - Jeřáb

Vážený pane řediteli,
opakovaně bych Vám chtěla poděkovat za služby vašeho týmu, po paní Lence Sůrové, nyní paní Karolíně Žárské.
Po koupi bytu a garáže, probíhala kompletní rekonstrukce, ještě nebyla dodělána, a již jsme měli od Karolíny nájemce na garáž i byt.
Výběr nájemníků, zprocesování veškeré související operativy byly na jedničku s hvězdičkou, je vidět, že Karolína má vše v malíčku. Bohužel, po třech měsících nám nájemníci s lítostí oznámili, že budou potřebovat větší byt (pro větší rodinu), tak jsme se opět obrátili na Karolínu, aby nám našla do bytu nové nájemníky. Ještě nebyli odstěhovaní stávající, a už jsme měli nové.
Přeji Vám krásné léto, gratulaci k výročí firmy s přáním dalších minimálně 25let, ať je u vás v kanceláři stále tak pozitivní nálada.
Vaše věrná klienta Veronika Paříková, Praha, 07/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu 2+1, Vrtky, Všelibice

Prodej bytu 2+1, Vrtky, Všelibice

Dobrý den,
s prodejem bytu Vrtky, Všelibice s pomocí makléřky paní Zalabákové jsem velice spokojená. Od počátku jednání do finále byla vstřícná, průběžně mne o všem informovala a zasloužila se o rychlé a správně vyřešení všeho ohledně prodeje. I kupující jsou spokojeni. Paní makléřka měla i po ukončení prodeje zájem, zda jsem se v pohodě přestěhovala. Patří jí veliké díky, zasluhuje si velikou pochvalu.
Děkuji i Vaší společnosti.
Jírová Hana, Turnov, 07/2017
Makléř Zalabáková Ivana

Prodej pozemků v Horoměřicích

Prodej pozemků v Horoměřicích

Dobrý den,
s panem Málkem jsem se seznámil na základě doporučení od naší známé, která měla s jeho přístupem dobré zkušenosti. S realitními kancelářemi jsem měl totiž v minulosti většinou špatné zkušenosti, proto jsem hledal důvěryhodného realitního makléře na doporučení. Potřeboval jsem prodat pozemky v okolí Prahy. Bydlíme ve východních Čechách, prodávané pozemky byly poněkud "z ruky", přesto jsme se s panem Málkem domluvili na spolupráci.
Už od prvního setkání na mě udělal dobrý dojem, postup důkladně vysvětlil a bez problémů zanesl do smlouvy změny, takže vytvořil vlastně smlouvu "na míru". Prodej pozemků byl dosti komplikovaný z několika důvodů (vzdálenost místa, velké množství prohlídek, nespolehliví zájemci, jednání s úřady a bankami, dodatečné právní úkony...). Pan Málek to nevzdal a navrhl řešení směřující k úspěšnému prodeji (např. rozdělení pozemků na menší části). Problémy se nakonec díky vstřícnosti a odhodlání pana Málka zdárně vyřešily. Prodej se sice protáhl, ale trpělivost se vyplatila. Díky spolupráci s panem Málkem jsem došel k závěru, že realitní makléř může být příjemný člověk bez nátlakového a arogantního vystupování. Všechna čest.
Opravdu, velice děkuji za pomoc. Jsem rád, že jsem Vás poznal a mohl s Vámi spolupracovat.
S pozdravem
Ing. Pavel Budař, Praha, 07/2017
Makléř Málek Břetislav

Prodej bytu 3+1 v Liberci, ul. 5. května

Prodej bytu 3+1 v Liberci, ul. 5. května

Dobrý den paní Žárská,
rádi bychom Vám chtěli výslovně poděkovat za Vaši profesionální a kompletní podporu, při prodeji bytu (v ul. 5. května).
Vaše ochota, milé, slušné, rychlé jednáni je v dnešní době nadstandardní, jste člověk na svém místě. Jsme rádi, že jsme Vás poznali.
Vřele Vás budeme doporučovat dále.
Děkujeme a přejeme Vám mnoho osobních a profesionálních úspěchů.
S důvěrou a úctou,
Eva a Manfred Wollmann, Kiebitzreihe, 07/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu v Ruprechticích

Prodej bytu v Ruprechticích

Dobrý den,
paní Sůrová mě požádala abych Vám napsal stručné zhodnocení její práce, tj. prodej mého bytu 1+1 v Ruprechticích.
Vaše makléřka byt nabídla a během jednoho týdne prodala… to si myslím mluví za všechno a není třeba k tomu něco dodávat… díky za Vaše služby, z mé strany maximální spokojenost.
S pozdravem Aulický, Liberec, 06/2017
Makléř Sůrová Lenka

Prodej bytu 2+1 v Liberci, ul. Třešňová

Prodej bytu 2+1 v Liberci, ul. Třešňová

Milá paní Mičková,
již při prvním setkání s Vámi jste mi-nám byla sympatická, a proto jsme Vás vybrali z více uchazečů.
Všechna naše setkání ohledně bytu, smluv atd. byla naplánována, vždy byl termín a čas dodržen, všechny dotazy naše zodpovězeny. Vždy jste byla vstřícná, ochotná a vše nám vysvětlila. Již jsem známým říkala, kdyby potřebovali dobře prodat byt apod., že Vás doporučuji. Udělala jsem moc dobře, že jsem nedala na "dobré rady" některých známých a i příbuzných, abych prodej uskutečnila sama. V mém věku bych to asi už nezvládla.
Pokud někdo ze známých bude chtít prodat byt, tak mu jistě určitě o Vás řeknu.
Ještě jednou děkujeme a zdravíme.
Věra Straková, Liberec, 06/2017
Makléř Mičková Michaela

Prodej bytu 3+1/L v OV v Liberci – Ruprechticích

Prodej bytu 3+1/L v OV v Liberci – Ruprechticích

Dobrý den,
s Vaší prací jsem byla spokojená, není nic, co bych vytkla. Naopak Vás i RK budu doporučovat.
Přeji hezký den.
S pozdravem Markéta Hloušková, Liberec, 6/2017
Makléř Mičková Michaela

Prodej krásného pozemku v Černé u Bohdanče

Prodej krásného pozemku v Černé u Bohdanče

Dobrý den,
přes realitního makléře pana Břetislava Málka jsme kupovali pozemek. Spolupráce byla na velmi profesionální úrovni. Na naše požadavky reagoval včas a s obětavou vstřícností. Pan Málek měl precizně připravené dokumenty ke koupi a spolupracuje s osvědčenou advokátní kanceláří. Jeho práce je zárukou seriózního obchodu. Tohoto makléře můžeme všem vřele doporučit.
G. Č., kupující, Pardubice, 06/2017
Makléř Málek Břetislav