Jak jsou s námi klienti spokojeni?

Prodej zrekonstruovaného domu v Selmicích

Prodej zrekonstruovaného domu v Selmicích

Vážený pane Málku,
velké díky za Váš přístup k práci, lidskost, ochotu ke kompromisu a pomoc při zprostředkování prodeje nemovitosti v Selmicích.
Vaše služby realitního makléře jakožto i promptní a vstřícné jednání mohu hodnotit jako maximálně profesionální ve všech směrech od počáteční až po konečnou fázi prodeje.
Pana makléře Málka a společnost RELIA s.r.o. vřele doporučuji !!
S přátelským pozdravením.
Lysíková Kristina, Selmice, 09.2017
Makléř Málek Břetislav

Prodej chaty na Českodubsku

Prodej chaty na Českodubsku

Dobrý den,
velice si vážíme a oceňujeme rychlý, přívětivý a profesionální přístup Vaší realitní makléřky paní Ivany Zalabákové, která zprostředkovala prodej chaty na Českodubsku, o kterou jsme měli eminentní zájem.
Pokud bychom průběh řízení měli hodnotit jako ve škole, Vaše makléřka p. Zalabáková si zaslouží hodnocení "Výborná".
Manželé Jiří a Irena Kapalovi, Praha, 09/2017
Makléř Zalabáková Ivana

Prodej bytu 2+1 Hodkovice nad Mohelkou

Prodej bytu 2+1 Hodkovice nad Mohelkou

Dobrý večer,
prostřednictvím Vaší realitní kanceláře, jmenovitě paní Zalabákové, jsem úspěšně ukončila prodej bytu v Hodkovicích n. M. Ráda bych tímto vyjádřila svou spokojenost a obrovskou vděčnost za pomoc při tomto prodeji.
Paní Zalabákovou jsem si vybrala na základě doporučení mé známé a hned od prvního setkání si získala mou důvěru. Prodat byt po rodičích byla pro mne velice těžká a citlivá záležitost, ale díky profesionalitě paní Zalabákové proběhl prodej rychle a hladce. Po celou dobu prodeje jsme byly stále v kontaktu a průběžně mě o všem informovala. Velmi oceňuji její přátelský a citlivý přístup – bez její podpory a pomoci bych vše těžko zvládala.
Vřele ji doporučuji všem, kteří se ocitnou v podobné situaci.
S díky Ivana Maternová, Hodkovice nad Mohelkou, 09/2017
Makléř Zalabáková Ivana

Pronájem zařízeného bytu – JBC – Mšeno, ul. B. Němcové

Pronájem zařízeného bytu – JBC – Mšeno, ul. B. Němcové

Vážený pane řediteli,
spolupracovala jsem s Vaší makléřkou Karolínou Žárskou při pronájmu našeho bytu. S jejím přístupem jsem byla velmi spokojená, dovedla poradit i v právních věcech, které se týkaly pronájmu. Bonusem bylo její příjemné jednání a snaha maximálně vyhovět. Výsledkem byl pronájem, který vyhovoval oběma stranám a perfektně vypracovaná smlouva.
Máte velice schopnou makléřku a určitě se na RELII znovu obrátím, pokud budu potřebovat některou ze služeb, které nabízíte.
Zdraví Vás M. Holečková, Jablonec n. N., 08/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu 2+1 v České Lípě

Prodej bytu 2+1 v České Lípě

Vážená paní Mičková,
dovolte mi, znovu Vám, touto cestou, poděkovat za Vaši dobrou práci při realizaci převodu družstevního bytu paní Hrdličkové i lidský přístup k nám všem zúčastněným.
Po pečlivém studiu nabídek RK a poté i RM, jsme si vybrali Vás.
Paní Mičková, nyní můžeme opět konstatovat, že naše „volba“ požádat Vás o zprostředkování byla správná. Já i můj manžel jsme rádi, že jsme Vás mohli poznat.
Přejeme Vám hodně pracovních úspěchů a mnoho spokojených klientů. V osobním životě dobré zdraví a pořádný kus štěstí.
S pozdravem
Ludmila a Jan Šauflovi, Česká Lípa, 08/2017
Makléř Mičková Michaela

Prodej bytu 2+KK s terasou – Liberec, ul. Svatoplukova

Prodej bytu 2+KK s terasou – Liberec, ul. Svatoplukova

Dobrý den paní Žárská,
nejprve Vám ještě jednou děkujeme za zprostředkování prodeje našeho bytu.
A teď k Vašemu hodnocení…
Kontakt přímo na Vás jsme dostali od společné paní kosmetičky, takže jsme si makléře ani realitní společnost nevybírali, ale šli tzv. na jistotu.
Už od prvního setkání jsme byli moc spokojení s Vaším přístupem a pozitivním myšlením. Také oceňujeme krátkou a výstižnou smlouvu, kterou jsme na prodej bytu uzavřeli.
Následně se nám velmi líbilo to, že jste vždycky stála na naší straně a nesnažila jste se byt prodat za každou cenu. Vždy jste nás informovala o případné relevantní nabídce a dala nám možnost se rozhodnout. My a naše zájmy jsme byli na prvním místě a toho si velmi ceníme.
Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů a spokojených klientů.
S pozdravem,
Monika a Jaroslav Langr, Liberec, 08/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu v OV 4+1 s lodžií – Liberec, Vesec

Prodej bytu v OV 4+1 s lodžií – Liberec, Vesec

Dobrý den,
dávám tímto zpětnou vazbu na zprostředkování prodeje mého bytu. Paní Žárská je vysoce profesionální odborník na svém místě. Vždy jsem měla zpětnou vazbu, v jakém úseku prodeje se nacházíme. Vše, na čem jsme se domluvily bylo vždy dodrženo. Přeji si, aby na trhu působilo více tak skvělých makléřů. Ještě jednou velký dík.
Ilona Pardeková, Liberec 07/2017
Makléř Žárská Karolína

Pronájem bytu 2+KK a garáže, Slavíčkova ul. / Františkovská ul., Liberec III - Jeřáb

Pronájem bytu 2+KK a garáže, Slavíčkova ul. / Františkovská ul., Liberec III - Jeřáb

Vážený pane řediteli,
opakovaně bych Vám chtěla poděkovat za služby vašeho týmu, po paní Lence Sůrové, nyní paní Karolíně Žárské.
Po koupi bytu a garáže, probíhala kompletní rekonstrukce, ještě nebyla dodělána, a již jsme měli od Karolíny nájemce na garáž i byt.
Výběr nájemníků, zprocesování veškeré související operativy byly na jedničku s hvězdičkou, je vidět, že Karolína má vše v malíčku. Bohužel, po třech měsících nám nájemníci s lítostí oznámili, že budou potřebovat větší byt (pro větší rodinu), tak jsme se opět obrátili na Karolínu, aby nám našla do bytu nové nájemníky. Ještě nebyli odstěhovaní stávající, a už jsme měli nové.
Přeji Vám krásné léto, gratulaci k výročí firmy s přáním dalších minimálně 25let, ať je u vás v kanceláři stále tak pozitivní nálada.
Vaše věrná klienta Veronika Paříková, Praha, 07/2017
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu 2+1, Vrtky, Všelibice

Prodej bytu 2+1, Vrtky, Všelibice

Dobrý den,
s prodejem bytu Vrtky, Všelibice s pomocí makléřky paní Zalabákové jsem velice spokojená. Od počátku jednání do finále byla vstřícná, průběžně mne o všem informovala a zasloužila se o rychlé a správně vyřešení všeho ohledně prodeje. I kupující jsou spokojeni. Paní makléřka měla i po ukončení prodeje zájem, zda jsem se v pohodě přestěhovala. Patří jí veliké díky, zasluhuje si velikou pochvalu.
Děkuji i Vaší společnosti.
Jírová Hana, Turnov, 07/2017
Makléř Zalabáková Ivana

Prodej pozemků v Horoměřicích

Prodej pozemků v Horoměřicích

Dobrý den,
s panem Málkem jsem se seznámil na základě doporučení od naší známé, která měla s jeho přístupem dobré zkušenosti. S realitními kancelářemi jsem měl totiž v minulosti většinou špatné zkušenosti, proto jsem hledal důvěryhodného realitního makléře na doporučení. Potřeboval jsem prodat pozemky v okolí Prahy. Bydlíme ve východních Čechách, prodávané pozemky byly poněkud "z ruky", přesto jsme se s panem Málkem domluvili na spolupráci.
Už od prvního setkání na mě udělal dobrý dojem, postup důkladně vysvětlil a bez problémů zanesl do smlouvy změny, takže vytvořil vlastně smlouvu "na míru". Prodej pozemků byl dosti komplikovaný z několika důvodů (vzdálenost místa, velké množství prohlídek, nespolehliví zájemci, jednání s úřady a bankami, dodatečné právní úkony...). Pan Málek to nevzdal a navrhl řešení směřující k úspěšnému prodeji (např. rozdělení pozemků na menší části). Problémy se nakonec díky vstřícnosti a odhodlání pana Málka zdárně vyřešily. Prodej se sice protáhl, ale trpělivost se vyplatila. Díky spolupráci s panem Málkem jsem došel k závěru, že realitní makléř může být příjemný člověk bez nátlakového a arogantního vystupování. Všechna čest.
Opravdu, velice děkuji za pomoc. Jsem rád, že jsem Vás poznal a mohl s Vámi spolupracovat.
S pozdravem
Ing. Pavel Budař, Praha, 07/2017
Makléř Málek Břetislav