Úvod

Prodej chalupy u Českého Dubu

Prodej chalupy u Českého Dubu

Při prodeji naší rekreační chalupy v České Dubu jsme spolupracovali s paní Mičkovou, realitní makléřkou, zastupující Vaši realitní kancelář. Vzhledem k tomu, že jsme byli maximálně spokojeni, přikládáme malé zhodnocení – pochvalu.
Realitní kancelář, Relia s. r. o., při zprostředkování prodeje naší nemovitosti poskytovala služby na vysoké nejen profesionální, ale i společenské úrovni. Kladně lze hodnotit způsob prezentace prodávané nemovitosti, ale zejména zajištění vlastního převodu nemovitosti, tj. zpracování kupní smlouvy, vklad do katastru, úschovu peněžních prostředků včetně účasti při předání nemovitosti a vyhotovení předávacího protokolu zástupcem realitní kanceláře. Podáním daňového přiznání a zaplacením daně z převodu nemovitostí byly služby spojené s prodejem ukončeny.
Firma bez kvalifikovaných odborníků nic neznamená a sebelepší odborník bez zázemí kvalitní firmy nezmůže také nic. V tomto případě byly obě podmínky splněny. Za pohodový prodej děkujeme realitní makléřce, paní Michaele Mičkové.
Manželé Treškovi, 12/20105
Makléř Mičková Michaela