Úvod

Prodej pozemků ve Všelibicích u Českého Dubu

Prodej pozemků ve Všelibicích u Českého Dubu

Dobrý den,
rádi bychom Vám touto cestou poskytli zpětnou vazbu na spolupráci s paní Zalabákovou, konkrétně se zkušeností při realizaci prodeje dvou pozemků ve Všelibicích.
Pokud bychom měli hodnotit spolupráci s paní Zalabákovou na stupnici hvězdičkové (1 je nejméně a 5 je nejlepší), dali bychom ji 5 hvězdiček.
Pokud by to mělo být jako ve škole (1 je nejlepší a 5 nejhorší) dali bychom jí jedničku.
S přístupem paní Zalabákové jsme byli velmi spokojeni a to zdůrazňuji, že díky procesním prodlením (jednalo se o celkem komplikované záležitosti ze strany banky, úřadů atd.; nikoliv na straně realitní kanceláře, ta nemohla dané věci nijak urychlit) se jednalo o spolupráci několikaměsíční.
Paní Zalabáková vždy komunikovala včas, v potřebné kvalitě a srozumitelnosti. Informace od ní byly věcné a užitečné.
Pokud jsme se na něčem domluvili, vždy to platilo.
V zásadě celý proces ohlídala za nás a aktivně nám připomínala, co se bude dít dále, co je kde ještě potřeba udělat atd.
Rozhodně, a to oceňuji zejména, pro ni nebyl problém (pokud jsme se tak dohodli) vzít telefon nebo odpovědět na email i v pozdních večerních hodinách nebo o víkendech. To samé platí o schůzkách, kterých bylo několik a ve všech koordinovala nejen nás, ale další účastníky (starostku, sousedy, původního majitele, atd.), čili úkoly nelehké, ale vždy dopadly dobře.
Paní Zalabáková spoustu věcí, které pro nás udělala, možná vůbec nemusela, ale právě poskytováním těchto služeb řekněme nad rámec povinností nebo očekávání, si u nás získala respekt.
Z pohledu vystupování hodnotíme projev a dojem z paní Zalabákové jako velmi pozitivní, zejména oceňujeme ochotu, vstřícnost, empatický osobní přístup, profesionální obchodní jednání a vždy přiměřené (ve smyslu uklidňující) emoce.
Za posledních 10 let jsme měli možnost se sejít (nebo si telefonovat) s cca 10 dalšími realitními makléři a upřímně ani jeden nedosahoval kvalit paní Zalabákové.
Paní Zalabákovou můžeme jen doporučit.
S přáním příjemného večera
Milan Neubert, Vrbová Lhota, 12/2016
Makléř Zalabáková Ivana