NATUR CZ – nové rodinné domy Horní ProsečZpět na výpis nemovitostí

NATUR CZ – nové rodinné domy Horní Proseč

3 450 000 Kč

RELIA

+420 485 103 135
reality@relia.cz

Kontaktujte nás
Tato nemovitost již není v naší nabídce

Nová výstavba rodinných dvojdomůNová výstavba rodinných dvojdomů v rezidenční lokalitě Horní Proseč u Jablonce n./Nisou z kvalitní zděné konstrukce a se samostatným vytápěním v domě.
Dvojdům je sestaven ze dvou zrcadlově identických obytných částí o velikosti 3+kk až 4+kk a výměře 115m2. Ze severní strany je začleněno předsazené kryté parkovací stání pro jeden osobní automobil a k tomu dále jedno nezastřešené parkovací stání. Z jižní strany je vstup na terasu a oplocenou zahradu s celodenním osluněním. V blízkosti je také areál s tenisovými kurty a příroda na dosah. Velmi dobrá dostupnost MHD Jablonec n./Nisou.


Typ 1 - Rodinný dvojdům je navržen jako dvoupodlažní s pultovou střechou. Dvojdům je sestaven ze dvou zrcadlově identických obytných domů – pravé a levé části, které jsou ze severu doplněny o vstupní plochu určenou k parkování a komunikačnímu propojení s obslužnou komunikací. Z jižní strany je z domu vstup na terasu a zahradu.
Půdorysné rozměry domu jsou 11,4 m x 12,2m. Celková výška objektu je 6,8 m. Ze severní strany je začleněno předsazené kryté parkovací stání (rozměry š = 3,3, d = 5,6 m, v = 2,4) pro jeden osobní automobil, k tomu dále jedno nezastřešené parkovací stání.
K domu je z boku přisazen objekt pro uskladnění zahradní techniky a nářadí.
Do domu se vchází přes předsíň, jejíž součástí je šatní prostor. Dále navazuje obytný pokoj se společnou kuchyní. V 1. nadzemním podlaží (1.NP) se nachází koupelna vč. WC. Nástup na schodiště do 2. nadzemního podlaží (2.NP) je umístěno proti kuchyni.
Ve 2. NP jsou dva (dětské) pokoje, ložnice a koupelna s WC.