Prodej vily z 19. století, Ev.č.: N47930Zpět na výpis nemovitostí

Prodej vily z 19. století, Ev.č.: N47930

volejte makléři

Miřejovská Soňa
Miřejovská Soňa

+420 724 250 736
mirejovska@relia.cz

Kontaktujte makléře

Ráda bych Vám exkluzivně nabídla k prodeji vilu z 19. stol., malebně zasazenou do otevřené krajiny nad městem Frýdlant, zároveň s přilehlými pozemky 4724m2, které jsou také součástí prodeje.
Architektura vily, která prošla částečnou modernizací v r. 1975 a působí dojmem panského sídla s dekorativním hrázděným patrem, jehlancovitou věžičkou a s mnoha architektonickými prvky, je výrazně ovlivněna romantismem.
Do domu se vchází po schodišti s balustrádou, vstup je krytý přístřeškem s arkádami.
Dispozice domu: v přízemí se z prostorné chodby vstupuje do kuchyně, dále je zde jídelna s rizalitem v původním dřevěném obložení, obývací pokoj s rizalitem, zasklená veranda, ložnice, koupelna a WC. Interiér přízemí se dochoval v původní autentické podobě s dřevěným obložením stěn, stropů a štukové výzdoby lodžie. V patře je kuchyně s komorou, ložnice, pokoj s komorou, koupelna s WC a další dvě podkrovní komory. Do patra se vystupuje po původním dřevěném zdobeném schodišti se zábradlím. Také všechny interiérové dveře jsou původní zdobené dřevěné s umělecky zpracovaným kováním.
V pokojích jsou podlahy dřevěné, a to buď prkenné nebo parkety. Okna jsou špaletová původní dřevěná s kováním, většinou čtyřkřídlá. Vila se pyšní také čtyřmi původními kachlovými kamny v provozuschopném stavu.
Půda je prostorná a členitá, vzhledem k členitému půdorysu střechy. Ve sklepních prostorách, které mají celkem 6 místností s vysokou světlostí, je kromě spíže a dílny také kotelna se 2 funkčními kotly. Příjezd k vile je po zpevněné cestě cca 300m od silnice.
Zprostředkování výhodného financování je samozřejmostí, stejně jako případný prodej Vaší nemovitosti. Na prohlídce, na kterou Vás tímto zvu, můžete ocenit výjimečnou stavbu i místo.

KategorieVilaLokalitaFrýdlant
OkresLiberecPlocha užitná500 m²
Plocha podlahová556 m²Plocha pozemku4.724 m²
Počet podlaží4StavDobrý
BudovaSmíšenáTyp domuPatrový
Poloha objektuSamostatnýZástavbaVenkovská
Rok výstavby1860En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečněParkováníano
VýtahneRozměry - výška stropu4 m
Balkónano (4m²)Sklepano (80m²)
KomunikaceNeupravenáTelekomunikaceTelefon, Satelit
DopravaVlak, Silnice, AutobusVodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230VOdpadJímka
TopeníÚstřední tuhá paliva

VytisknoutZaslat e-mailem  Sdílet