Úvod

Slunný pozemek v klidném místě u Kasalic

Slunný pozemek v klidném místě u Kasalic

Dobrý den,
s panem Málkem jsme se poprvé setkali při prohlídce domu v Černé u Bohdanče a netušili jsme, že se naše cesty v budoucnu ještě setkají. Byla to naše vůbec první prohlídka nemovitosti, tudíž jsme neměli možnost porovnání s jinými makléři. Koupi zmíněného domu nám rozmlouval (teď to vidíme jako velké plus jeho práce, jelikož dům byl pro nás velký, drahý a navíc bychom do něho museli ještě investovat další finance, o kterých bychom bez pana Málka nevěděli) a pokoušel se nám nabídnout jiné pozemky, včetně toho, který jsme nakonec koupili. Na ničem jsme se tenkrát nedohodli, ale z celého setkání jsme měli velmi dobrý pocit (nebyl to pro nás žádný stres a byla to milá konverzace). Poté jsme prošli asi pěti dalšími prohlídkami nemovitostí, ale ani jedna nebyla s tak příjemným makléřem jakým je pan Málek.
Do té doby byl naší prioritou starší dům, ale nakonec jsme se rozhodli koupit pozemek a dům si postavit nový. Zde se znovu protnuly naše cesty s panem Málkem. Jednání byla velice rychlá, vše pro nás bylo připraveno v nejrychlejším možném termínu. Pan Málek byl velmi odborný, dokázal zodpovědět jakýkoliv dotaz.
Nebudu hodnotit jednotlivé kvality pan Břetislava Málka, jelikož veškerý servis z jeho strany byl bezkonkurenční a vše bylo podtrženo jeho velmi milou osobností.
Rozhodně bych pana Málka doporučil jako realitního makléře i svým nejbližším.
S pozdravem
Bc. Tomáš Veverka, kupující, obec Kratonohy, 01/2017
Makléř Málek Břetislav