Nejlepší makléři v Libereckém kraji jsou z RK RELIA

Hledáte nejlepší realitní makléře?

Pomůže vám nezávisle pořádaná soutěž, která sleduje a kontroluje makléře z celé ČR.


Výsledky roku 2021

V roce 2021 se na prvních třech místech 4. ročníku celostátní soutěže Realiťák roku umístili v Libereckém kraji opět makléři z realitní kanceláře RELIA. Tak jako v opředchozích letech.

Za tímto úspěchem stojí mimořádně kvalitní služba pro klienty, tvrdá práce makléřů a výsledná spokojenost klientů.


Co je to za soutěž? Co o ní píšou organizátoři? 

Potřebujete koupit nebo naopak prodat svoji nemovitost? Díky projektu Realiťák roku si snadno vyberete nejlepšího realitního makléře, prověřeného nezávislou odbornou porotou, který působí ve vašem okrese. Vybírejte nejlepší realiťáky na základě výsledků uplynulého ročníku Realiťák roku 2021. Neriskujte a obraťte se na opravdové profesionály, které ocenila již řada spokojených klientů.  Ať už je to z pohledu osobního přístupu, poctivosti, odbornosti a vstřícnosti.


Ať už kupujete nebo prodáváte nemovitost, chystáte se bezpochyby na velký krok a pravděpodobně vás čeká cesta do neznáma. Oslovením prověřeného realitního makléře ušetříte mnoho času, starostí a v neposlední řadě i peněz. Díky projektu Realiťák roku se snadno obrátíte na profesionála v oboru realit.

Projekt pořádá nezisková vzdělávací organizace EDU Effective Business School, hlavními partnery pak jsou Reality.iDNES.cz , NH CAR a LIGS Universtiy. Záštitu nad projektem drží Ministerstvo pro místní rozvoj.

https://www.realitakroku.cz/