Video prezentace nemovitosti

představíme Vaši nemovitost pomocí videa a dronu

Pro nejlepší záběry vašeho domu si i zalétneme

Chcete mít poutavou videoprezentaci vašeho rodinného domu, který prodáváte? Pak je potřeba ukázat i zajímavé záběry shora, které představí dům s pozemkem jako celek. To se zájemcům líbí a naladí je to ke koupi. Pro celkové záběry využíváme vlastní profesionální dron, se kterým to umíme a vlastníme všechna potřebná povolení a osvědčení. Výsledky naší práce si můžete prohlédnout.

Video i z interiéru nemovitosti

Tak jako vytváříme poutavá videa domu, chaty, chalupy, pozemku a zahrady z dronu, vytváříme i zajímavé videozáběry z interiéru domu, jednotlivých pokojů, koupelen a příslušenství profesionální digitální záznamovou technikou, která poskytuje úžasné výsledky. Videozáběry z interiéru nemovitosti představí vše poutavěji než klasické fotografie a zájemce naladí k prodeji mnohem lépe.

Navrhneme nový design interiéru s virtuálním Home stagingem

Jak u nových, tak i u starších nemovitostí před rekonstrukcí, dokážeme připravit pro nabídku nejmodernější virtuální Home staging. A jako jedni z mála dokonce i s videem.

Zájemcům tak ukážeme skutečný potenciál nemovitosti. Jak se dá zrekonstruovat a vybavit.

Přikládáme ukázkovou nabídku bytu prodaného do 2 dnů. A jak sám kupující uvedl, právě videem, které se mu velmi líbilo, se navnadil a na základě toho se rozhodl byt ihned koupit.

Takto může vypadat i váš byt, který chcete prodat.

Stříháme, ozvučíme a doplníme popisky

Pro naše klienty tvoříme videoprezentace jejich nemovitostí na prodej profesionálně. Takže námi pořízené záběry dronu a videozáběry z digitální kamery následně podle předem připraveného scénáře sestříháme a doplníme zvukových doprovodem. Pro přehlednější video nabídku nemovitosti doplňujeme jednotlivé záběry i titulkami, které ideálně doplní jednotlivé záběry.

Videoprezentace upoutá nejvíce zájemců

Mnoho prodejců nemovitostí nabízí rodinné domy jen formou fotografií nebo v lepším případě videem, které střídá jednotlivé fotografie. Taková forma se ale s profi videoprezentací vytvořenou naší realitní kanceláří RELIA, nedá vůbec srovnávat. Stejně tak je tomu s efektivností prezentace vašeho rodinného domu, chaty nebo chalupy, pozemku nebo usedlosti. Neváhejte a oslovte nás.