Nejlepší realitní kancelář v okrese?

RELIA již po třetí zvítězila v projektu Realitka roku v okrese Liberec

Čísla, která hovoří za nás

0

prodaných nemovitostí

0

pronajatých

0

spokojených klientů

0

let činnosti

Kdo jsme

Jsme regionální realitní kancelář střední velikosti, která se může pochlubit bohatou historií (založená 1992) a širokou škálou zkušeností. Naše kořeny sahají až do doby zrodu realitního trhu v České republice, což nás řadí mezi jeho nejstarší aktéry.


Naším posláním je provádět obchod s nemovitostmi na nejvyšší možné úrovni. Ať už jde o prodej nebo pronájem, jsme na trhu známi tím, že jsme úspěšně zprostředkovali tisíce takových transakcí. Tato čísla svědčí o naší schopnosti, odhodlání a profesionalitě.


Při své práci těžíme z našich rozsáhlých zkušeností, ale zároveň neustále sledujeme nejnovější trendy v oboru. Jsme přesvědčeni, že jen tak můžeme poskytnout našim klientům tu nejlepší službu. Proto využíváme nejmodernější metody prodeje a neustále se vzděláváme.


Náš tým tvoří skupina makléřů, kteří pracují týmově a navzájem se podporují. Někteří z nich jsou dokonce tak úspěšní, že se od počátku existence soutěže Realiťák roku v České republice účastní a ve svých regionech opakovaně obsazují první místa.


Nicméně, naše největší výhrou jsou naše reference. Pracujeme hlavně na základě doporučení, což nám dává jistotu, že naši klienti jsou s našimi službami skutečně spokojeni. A jejich spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou. Je to důkaz, že děláme svou práci dobře, a motivace k tomu, abychom se neustále zlepšovali. Naši spokojení klienti se k nám stále vracejí, což nás těší a zároveň nám dává pocit odpovědnosti.


Majitelé naší firmy jsou přímo zapojeni do řízení realitní společnosti RELIA s.r.o., a tudíž nesou odpovědnost za její fungování, reputaci a úspěšnost.

Naše vize

Být nejvyhledávanějším realitním partnerem v našem regionu, s prestižní a důvěryhodnou značkou RELIA, která je známkou nejvyšší kvality. 

Chceme být první volbou pro klienty, kteří hledají nejlepší služby a profesionální přístup při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitosti.  Být takovou společností, ke které se klienti rádi vrací a s důvěrou nás doporučují dál.

Našim cílem je být lídrem v poskytování kvalitních realitních řešení, která přináší skvělou hodnotu pro naše klienty a překonávají jejich očekávání a budovat tak dlouhodobé vztahy se zákazníky, založené na důvěře a vzájemném respektu.

Chceme být všeobecně uznávanou a respektovanou realitní kanceláří, známou svou integritou, vysokými standardy poskytovaného servisu, úspěšnými obchodními transakcemi a vysokou úrovní zákaznické spokojenosti.

Naše poslání

Nabízet našim klientům komplexní realitní služby, které překračují jejich očekávání. 

Naše úsilí je věnováno tomu, abychom předčili očekávání našich klientů a překonali konkurenci. 

Našim závazkem je neustálé sebezlepšování, učení a inovování, abychom zůstali na špici naší oblasti a poskytovali našim klientům nejlepší možnou hodnotu.

Jsme zavázáni ke kvalitě, inovaci a průhlednosti ve všem, co děláme.

Chceme být více než jen realitní kanceláří, chceme být partnerem, který je na straně našich klientů na jejich realitních cestách.

Jaké hodnoty uznáváme

Profesionalita

RELIA® je odborníkem v oboru realit. 

Má rozsáhlé znalosti o realitním trhu, zákonech a regulacích, které se na něj vztahují. 

Díky svému profesionálnímu přístupu je schopna poskytnout velmi kvalitní a odborné služby svým klientům.

 

Důvěryhodnost

RELIA® si velmi váží důvěry svých klientů a všechny své obchodní aktivity provádí s nejvyšší možnou mírou transparentnosti. 

Dodržuje nejen všechny zákony a regulace, ale i etické normy a standardy oboru. 

Její obchodní praktiky jsou tak vždy férové a poctivé.

Zaměření na zákazníka

RELIA® klade velký důraz na potřeby a přání svých klientů. 

Její tým se vždy snaží naslouchat klientům a poskytnout jim řešení, které nejlépe odpovídá jejich potřebám a přáním. ¨

Spokojenost klienta je pro RELIA vždy na prvním místě.

Tradice a inovace

RELIA® je hrdá na svou dlouholetou historii. Od roku 1992 si vybudovala silnou reputaci a důvěru klientů. 

Přesto neustále sleduje nejnovější tržní trendy a inovuje své procesy a služby. 

Díky tomu může poskytovat klientům nejen zkušenosti a důvěru, ale i nejmodernější řešení v oboru realit.

Historie Relia

Zajímá Vás něco o naší historii? Podívejte se, jak jsme v realitách v roce 1992 začínali, kdo se o to postaral a kam až jsme se dostali za dobu dlouhých 32 let naší historie.

Kdo za společností RELIA stojí od úplného počátku?

Ing. Jiří Zeliesko, 

zakladatel, 

jednatel a ředitel společnosti