Kdo jsme

Jsme regionální realitní kancelář střední velikosti, která se může pochlubit bohatou historií (založená 1992) a širokou škálou zkušeností. Naše kořeny sahají až do doby zrodu realitního trhu v České republice, což nás řadí mezi jeho nejstarší aktéry.


Naším posláním je provádět obchod s nemovitostmi na nejvyšší možné úrovni. Ať už jde o prodej nebo pronájem, jsme na trhu známi tím, že jsme úspěšně zprostředkovali tisíce takových transakcí. Tato čísla svědčí o naší schopnosti, odhodlání a profesionalitě.


Při své práci těžíme z našich rozsáhlých zkušeností, ale zároveň neustále sledujeme nejnovější trendy v oboru. Jsme přesvědčeni, že jen tak můžeme poskytnout našim klientům tu nejlepší službu. Proto využíváme nejmodernější metody prodeje a neustále se vzděláváme.


Náš tým tvoří skupina makléřů, kteří pracují týmově a navzájem se podporují. Někteří z nich jsou dokonce tak úspěšní, že se od počátku existence soutěže Realiťák roku v České republice účastní a ve svých regionech opakovaně obsazují první místa.


Nicméně, naše největší výhrou jsou naše reference. Pracujeme hlavně na základě doporučení, což nám dává jistotu, že naši klienti jsou s našimi službami skutečně spokojeni. A jejich spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou. Je to důkaz, že děláme svou práci dobře, a motivace k tomu, abychom se neustále zlepšovali. Naši spokojení klienti se k nám stále vracejí, což nás těší a zároveň nám dává pocit odpovědnosti.


Majitelé naší firmy jsou přímo zapojeni do řízení realitní společnosti RELIA s.r.o., a tudíž nesou odpovědnost za její fungování, reputaci a úspěšnost.

Naše vize

Být nejvyhledávanějším realitním partnerem v našem regionu, s prestižní a důvěryhodnou značkou RELIA, která je známkou nejvyšší kvality. 

Chceme být první volbou pro klienty, kteří hledají nejlepší služby a profesionální přístup při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitosti.  Být takovou společností, ke které se klienti rádi vrací a s důvěrou nás doporučují dál.

Našim cílem je být lídrem v poskytování kvalitních realitních řešení, která přináší skvělou hodnotu pro naše klienty a překonávají jejich očekávání a budovat tak dlouhodobé vztahy se zákazníky, založené na důvěře a vzájemném respektu.

Chceme být všeobecně uznávanou a respektovanou realitní kanceláří, známou svou integritou, vysokými standardy poskytovaného servisu, úspěšnými obchodními transakcemi a vysokou úrovní zákaznické spokojenosti.

Naše poslání

Nabízet našim klientům komplexní realitní služby, které překračují jejich očekávání. 

Jsme zavázáni ke kvalitě, inovaci a průhlednosti ve všem, co děláme. 

Naše úsilí je věnováno tomu, abychom předčili očekávání našich klientů a překonali konkurenci. 

Našim závazkem je neustálé sebezlepšování, učení a inovování, abychom zůstali na špici naší oblasti a poskytovali našim klientům nejlepší možnou hodnotu.

Chceme být více než jen realitní kanceláří, chceme být partnerem, který je na straně našich klientů na jejich realitních cestách.

Jaké hodnoty uznáváme

Profesionalita

RELIA® je odborníkem v oboru realit. 

Má rozsáhlé znalosti o realitním trhu, zákonech a regulacích, které se na něj vztahují. 

Díky svému profesionálnímu přístupu je schopna poskytnout velmi kvalitní a odborné služby svým klientům.

 

Důvěryhodnost

RELIA® si velmi váží důvěry svých klientů a všechny své obchodní aktivity provádí s nejvyšší možnou mírou transparentnosti. 

Dodržuje nejen všechny zákony a regulace, ale i etické normy a standardy oboru. 

Její obchodní praktiky jsou tak vždy férové a poctivé.

Zaměření na zákazníka

RELIA® klade velký důraz na potřeby a přání svých klientů. 

Její tým se vždy snaží naslouchat klientům a poskytnout jim řešení, které nejlépe odpovídá jejich potřebám a přáním. ¨

Spokojenost klienta je pro RELIA vždy na prvním místě.

Tradice a inovace

RELIA® je hrdá na svou dlouholetou historii. Od roku 1992 si vybudovala silnou reputaci a důvěru klientů. 

Přesto neustále sleduje nejnovější tržní trendy a inovuje své procesy a služby. 

Díky tomu může poskytovat klientům nejen zkušenosti a důvěru, ale i nejmodernější řešení v oboru realit.

Historie Relia

Zajímá Vás něco o naší historii? Podívejte se, jak s našim fungováním v realitách začalo, kdo se o to postaral a kam až jsme se dostali za dobu dlouhých 31 let naší historie.

Kdo za společností RELIA stojí od úplného počátku?

Ing. Jiří Zeliesko, 

zakladatel, 

jednatel a ředitel společnosti