Kvalitní fotografie nemovitosti

bez kvalitních fotografií vaší nemovitosti to rozhodně nepůjde

Fotografie nemovitosti jen kvalitní

Pokud chcete prodat svou nemovitost rychle a výhodně, pak musíte byt, dům, chatu nebo chalupu, či pozemek, představit všech potencionálním zájemcům v tom nejlepším světle. A základem takového představení nemovitosti jsou kvalitní a poutavé fotografie. 


Přesně takové fotografie vytváříme pro naše klienty a jejich nemovistosti se na českém realitním trhu dlouho neohřejí.

Co všechno má k prodeji nemovitosti smysl fotit a co rozhodně ne

Z našich zkušeností víme, co při nabídce bytu, domu, zahrady, chalupy fotit a na co se přímo zaměřit. Nemá význam pořizovat desítky záběrů, které zájemcům nic neřeknou, a přitom zapomenout nafotit to důležité. 


Zde zkušenosti z realitního trhu nic nenahradí, a proto nás prosím oslovte, když budete mít zájem o nafocení kvalitní sady fotografií, které pomohou výhodně prodat vaši nemovitost.  

Jinak se k prodeji fotí byt a jinak zase chalupa

Nabídka prodejů nemovitostí je opravdu široká a stejně tak musí být styly focení těchto nemovistostí. 


Nefotíme stejně prodávaný byt jako prodávaný rodinný dům nebo chalupu pro rekreaci. Naše realitní kancelář RELIA má letité zkušenosti s pořizováním fotografií bytů malých i velkých, rodinných domů, zahrad, chat a chalup a pozemků všech velikostí, proto využijte našich služeb... vyplatí se Vám to.

Fotografie umíme i upravovat 

Když získáme nějaké nevšední fotografie nabízené nemovitosti přímo od našeho klienta a fotografie má nějaké chyby, dokážeme takové fotografie upravit nebo retušovat dle potřeby. Atraktivnost a poutavost fotografie k prodeji nemovitosti mnohdy určují detaily. Takové drobnosti pak dokáží nemovitost prodat 

o hodně rychleji.