Moderní prodej nemovitosti

Atraktivní a poutavé inzeráty mohou nadchnout kupujícího a přispět významně k prodeji

Pokud chcete dnes prodat svou nemovitost rychle a hlavně výhodně, musíte popřemýšlet jak ji budete prezentovat. Jestliže se dnes podíváte na nabídku realitních portálů, tak sami uvidíte inzeráty na prodej bytu, rodinného domu, chaty, chalupy nebo garáže či pozemku a zjistíte okamžitě, jaký inzerát na vás zapůsobil a jaký ne. Naše realitní kancelář RELIA využívá osvědčené moderní metody prezentace k prodeji nemovitostí velkých i malých. Zde Vám představujeme ty nejmodernější a nejúčinnější.

3D prezentace pomůže k výhodnému prodeji nemovitosti

V dnešní době je potřeba zákazníka zaujmout, a to při prodeji nemovitosti obzvláště. A čím lépe zaujmout než vizuální stránkou nemovitosti, která zájemcům představí byt nebo dům v tom nejlepším světle. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy je vámi nabízená nemovitost bez nábytku a vybavení. Takových "nevábných" inzerátů najdete na internetu mnoho. Proto se  možnost vylepšení právě vašeho inzerátu přímo nabízí. A naše realitní kancelář RELIA takové účinné vylepšení nabízí.

Videoprezentace ukáže prostor v reálu 

Video je pro kupující velmi zajímavé, protože ukáže více, jak statické fotografie. Takové video musí být ale správně natočeno a na jeho záběrech musí být vše důležité pro rychlý a výhodný prodej nemovitosti. Naše realitní kancelář vytváří videa nejen v rámci interiéru, ale disponujeme i profi dronem. Záběry z dronu jsou ideální k představení rodinných domů nebo pozemků.

Bez kvalitních fotografií prodávané nemovitosti to už nejde

Můžete sice udělat pár záběrů ze svého mobilu, ale pak nemůžete počítat s rychlým prodejem a už vůbec ne s výhodným prodejme vaší nemovitosti. Naše realitní kancelář má zkušenosti, jak správně nemovitosti nafotit, s tím, že se nejedná jen o kvalitu snímku jako takového, ale hlavně víme, co máme fotit, aby to bylo pro následné zájemce atraktivní a poutavé.

Prezentovat nemovitost všude, kde to jde 

Docílení rychlého a výhodného prodeje vašeho bytu, domu, chalupy nebo pozemku může být podpořeno i tím, že se nabídka bude inzerovat co největšímu počtu potenciálních zájemců. Naše realitní kancelář RELIA využívá na internetu ohromnou síť realitních portálů, kde váš inzerát okamžitě uvidí tisíce zájemců o koupi nemovitosti. Takovou sílu prezentace sami nevyřešíte, a přitom nás stačí jen nezávazně oslovit pro další podrobnosti. Rozhodně se vyplatíme.