Tisíce zájemců na webu

máme sílu a možnosti jak váš inzerát dostat k mnoha zájemcům

RELIA má sílu nabídnout Vaši nemovitost ohromnému publiku

A bez publika to nepůjde. Tam někde je zájemce, který zakoupí vaši nemovitost, ale musí o ní vědět. To už je práce naší realitní kanceláře RELIA, která má stabilní spojení s mnoha realitními portály, jejichž prostřednictvím dokáže nabídnout váš inzerát okamžitě tisícům potencionálních zájemců. Takovou možnost sami nemáte, proto nás oslovte a využijte výhodný prodej vaší nemovitosti.

Realitní portály jsou efektivním nástrojem

Z našich mnohaletých zkušeností víme, na kterých místech internetu máme prezentovat nabídky prodeje nemovitostí našich klientů. Stejně tak víme, kde je taková nabídka prodeje bytu, domu, pozemku, nejúčinnější a kde je možné prodat rychle a především výhodně.

Vaši nemovitost zveřejníme na největších portálech

Relia má s partnery sílu

V rámci mnoha let činnosti naší realitní kanceláře RELIA jsme získali mnoho partnerů mezi velkými realitními portály, které na internetu oslovují denně mnoho tisíc zájemců o koupi nemovitosti, malého nebo velkého bytu, rodinného domu, chaty nebo chalupy, či pozemku nebo komerčních objektů. Nabídka nemovitosti tak není prezentována jen na našem webu, ale okamžitě se začne ukazovat tisícům potencionálním zájemcům, kteří pravidelně navštěvují stránky partnerských realitních portálů.

Nemusíte v tom být sami

V rámci soukromého prodeje vaší nemovitosti musíte počítat s časem, který prodeji musíte dát v podobě vytvoření inzerátu, jeho uveřejnění na internetu a následné komunikace se zájemci. Bohužel i v případě prodeje budete bohužel neustále přemýšlet, jestli jste získali maximální cenu, kterou jste v daný čas mohli. Navíc jsou zde úskalí právních podmínek, které také musíte řešit. Proto neváhejte a nezávazně nás kontaktujte pro více informací. S námi pak ušetříte mnoho času i nervů.