3D prezentace nemovitosti

atraktivní a poutavé inzeráty se prodávají téměř sami

Proč použít 3D prezentaci k prodeji nemovitosti

V dnešní době je potřeba zákazníka zaujmout, a to při prodeji nemovitosti obzvláště. A čím lépe zaujmout než vizuální stránkou nemovitosti, která zájemcům představí byt nebo dům v tom nejlepším světle. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy je vámi nabízená nemovitost bez nábytku a vybavení. Takových "nevábných" inzerátů najdete na internetu mnoho. Proto se  možnost vylepšení právě vašeho inzerátu přímo nabízí. A naše realitní kancelář RELIA takové účinné vylepšení nabízí.

3D prezentace bytu nebo  domu

Podle dodaných dispozic dokážeme vytvořit profesionální 3D prezentaci vašeho bytu nebo domu tak, že si zájemci mnohem lépe představí a uvědomí úžasný potenciál nabízeného prostoru vaší nemovitosti. Od toho se následně odvíjí jak úspěšnost, tak rychlost prodeje a samozřejmě cena. A o tu nám jde vždy v první řadě.

Moderní design a nábytek virtuálně

Z vašeho prázdného bytu malého i velkého, vykouzlíme moderní 3D technologií, atraktivní nemovitost, která se dlouho na realitním trhu neohřeje. Dříve bylo možné zapůjčit nábytek, nadesignovat ho v prostoru prázdného bytu a vyfotit co nejpůsobivější záběry. To vše dnes umí naše realitní kancelář RELIA virtuálně v počítači a výsledky jsou úžasné a hlavně velmi efektivní.

3D prezentaci my umíme

Ne každá realitní společnost Vám služby 3D prezentace vaší nemovitosti nabídne. V naší realitní kanceláři RELIA služby jako jsou 3D prezentace poskytujeme už dlouho a tak máme zkušenosti i s praktickým užitím. 


Proto prodej přes naši realitní kancelář RELIA je jistotou, že budete spokojeni výsledkem.