3D prezentace nemovitosti

atraktivní a poutavé inzeráty se prodávají téměř sami

Proč použít 3D prezentaci k prodeji nemovitosti

V dnešní době je potřeba zákazníka zaujmout, a to při prodeji nemovitosti obzvláště. A čím lépe zaujmout než vizuální stránkou nemovitosti, která zájemcům představí byt nebo dům v tom nejlepším světle. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy je vámi nabízená nemovitost bez nábytku a vybavení. Takových "nevábných" inzerátů najdete na internetu mnoho. Proto se  možnost vylepšení právě vašeho inzerátu přímo nabízí. A naše realitní kancelář RELIA takové účinné vylepšení nabízí.

3D prohlídka bytu nebo  domu

Virtuální prohlídka domu či bytu umožní zájemcům prohlédnout si vaši nemovitost z pohodlí vlastního domova. Podle dodaných dispozic dokážeme vytvořit profesionální 3D prezentaci vašeho bytu nebo domu tak, že si zájemci mnohem lépe představí a uvědomí úžasný potenciál nabízeného prostoru vaší nemovitosti. Od toho se následně odvíjí jak úspěšnost, tak rychlost prodeje a samozřejmě cena. A o tu nám jde vždy v první řadě.

Moderní design a nábytek virtuálně

Z vašeho prázdného bytu malého i velkého, vykouzlíme moderní 3D technologií, atraktivní nemovitost, která se dlouho na realitním trhu neohřeje. Dříve bylo možné zapůjčit nábytek, nadesignovat ho v prostoru prázdného bytu a vyfotit co nejpůsobivější záběry. To vše dnes umí naše realitní kancelář RELIA virtuálně v počítači a výsledky jsou úžasné a hlavně velmi efektivní.

3D prezentaci my umíme

Ne každá realitní společnost Vám služby 3D vizualizace vaší nemovitosti nabídne. V naší realitní kanceláři RELIA služby jako je 3D vizualizace interiéru bytu či domu poskytujeme už dlouho a tak máme zkušenosti i s praktickým užitím. 


Proto prodej přes naši realitní kancelář RELIA je jistotou, že budete spokojeni výsledkem.