Odhad ceny nemovitostí

Potřebujete tržní odhad pro prodej, dědické řízení či finanční úřad?

Online odhad nemovitosti

Potřebujete rychle a přesně zjistit hodnotu své nemovitosti? Využijte naši ocenění nemovitosti online! Díky našim dlouholetým zkušenostem (29 let prodejů nemovitostí) můžeme v mnoha případech udělat odhad ceny bytu, domu či pozemku online, bez nutnosti fyzické návštěvy. Pro odhad ceny nemovitosti online stačí vyplnit jednoduchý formulář, ve kterém uvedete základní informace o vaší nemovitosti, jako jsou lokalita, velikost, stav a další důležité parametry. Naši zkušení makléři pak na základě těchto údajů provedou profesionální ocenění nemovitosti online, rychle a bez nutnosti osobní návštěvy!

 

Pokud by tedy bylo potřeba, jsme vám k dispozici a můžeme takové ocenění vyhotovit i na dálku, včetně ověření posudku elektronickým podpisem.

Žárská Karolína
tel: 731 520 219
zarska@relia.cz
Liberecký kraj

Sůrová Lenka
tel: 604 925 986
surova@relia.cz
Liberecký kraj

Mičková Michaela
tel: 724 411 887
mickova@relia.cz
Liberecký kraj

Málek Břetislav
tel: 603 854 920
malek@relia.cz
Pardubický a Hradecký kraj

Čechová Jana
tel: 724 411 888
cechova@relia.cz
okres Teplice

Odhad ceny bytu i rodinného domu pro prodej

Rychle a jednoduše

Nastavení správné prodejní ceny nemovitosti je důležité, pokud ji chcete prodat výhodně.

 

Správná cena vám dá klid, že jste dobře prodali a pokud zvolíte i vhodnou prodejní strategii a vyjednávací postupy, dojde k prodeji poměrně rychle.
 

Zadejte údaje pro odhad tržní ceny nemovitosti nebo přímo kontaktujte naše vybrané makléře, kteří vám odhad rychle zpracují

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Snadno a rychle

Řešíte dědické řízení? Je součástí dědictví i nemovitost?

 

Pokud ano, tak vás notář vyzve, abyste mu dodali i odhadní cenu této nemovitosti.

 

Již od roku 2014 není nutné objednávat drahý znalecký posudek od soudního znalce, ale stačí Stanovení tržní ceny pro dědické řízení, které vyhotovuje i naše společnost na základě koncesní listiny.

 

Zadejte údaje pro ocenění nemovitosti pro dědické řízení nebo přímo kontaktujte naše makléře, kteří vám odhad rychle zpracují.

Na výběru realitní kanceláře i makléře záleží

Někteří z vás již vědí, že pro prodej se vyplatí využít zkušeností skutečného profesionála. Vydělá vám daleko více, než bude stát jeho služba a zbaví vás zároveň starostí a problémů.  Podívejte se na všechny výhody.