"Když zjistím, 

že už nenacházím žádnou cestu, 

vytvořím si vlastní."

Hamanová Šárka

Finanční poradce · Liberecký kraj

Services

Moje služby pro vás

Osobní poradenství
vyhodnocení
Hypotéky
Vyhledání a zajištění nejvýhodnější hypotéky
Stavební spoření
Úvěry ze stavebního spoření
Životní pojištění
Zajistěte si ochranu před finančními dopady z nemoCi, úraZu a podobně

Pojištění majetku
chraŇte se proti nečekaným událostem
Přeúvěrování
nevyhovuje vám sTávající půjčka? Najdeme výhodnější
Povinné ručení
nezapomeňte na své zákonné povinnosti
Penzijní spoření
využijte státní podporu

S ČÍM VAM MOHU POMOCI?

Zajistím to správné finanční řešení pro Vás. Ke každému klientovi přistupuji vždy individuálně. Vždy jednám s klienty férově a zakládám si na vzájemné důvěře, která je pro mne tím nejcennějším. Vždy se snažím, aby mi klient správně rozuměl, aby rozuměl a chápal vše co a proč společně děláme. Před každou uzavřenou smlouvou, ať už se týká úvěru, hypotéky nebo případně životního pojištění, vše pečlivě společně procházíme a vysvětlujeme.

Každý můj klient ví, že pracuji pro něj. Ne pro banky, pojišťovny apod…. Proto velmi často slýchám od svých klientů: „Paní Hamanová, my Vám věříme!

Zároveň využitím mých služeb šetříte svůj čas a leckdy i své nervy!

Uzavřenou hypotékou  nebo jakoukoliv jinou smlouvou to nekončí!

Je pro mne i mé klienty důležité, že jsem tu zde pro ně i dále. Např. společně hypotéku čerpáme, pomáhám jim při mimořádných situacích ať už těch pozitivních nebo negativních. Společně řešíme a oznamujeme pojistné události pojišťovnám. Společně hledáme nová a aktuální řešení…

CENÍK SLUŽEB

 

Nabízím konzultace (zdarma) zaměřené přesně dle vašeho záměru - zafinancovat nákup nemovitosti, výstavbu rodinného domu či rekonstrukci.

Dále nabízím vytvoření hypoteční analýzy (opět zdarma), kde ode mě získáte individuální nabídku napříč bankami a konkrétní doporučení, jak se zachovat. Jelikož každá banka je vhodná pro jiný záměr. Některé umí lépe výstavbu, jiné jsou vhodné na refinancování…

Jak je to možné? Není v tom nějaký háček? I to jsou otázky, které vás mohou napadnout. V hypotečním byznysu jsme placeni provizně bankou a až ve chvíli, kdy hypotéku s klientem celou zrealizujeme. Což je dobrá zpráva pro vás. Biti na tom nejste! Naopak, většinou umím vyjednat ze své pozice lepší podmínky pro Vás, než když byste s bankou jednali sami, bez finančního poradce. Jedná se většinou o nižší úrok, odhady zdarma, nulové poplatky….

Šárka o sobě

Ve světě financí a nemovitostí se pohybuji od roku 2003, kdy jsem pracovala na straně developerských společností a pomáhala klientům se zajištěním jejich financování. Od roku 2007 jsem pracovala jako hypoteční specialista v ČSOB. V roce 2015 jsem se rozhodla jít cestou samostatného finančního poradce. V té době hodně lidí vnímalo sousloví „finanční poradce“ jako sprosté slovo. Ale mé přesvědčení od začátku bylo, že naše služby – těch správných finančních poradců – lidé potřebují a budou potřebovat vždy! Jelikož pouze se správně nastaveným finančním plánováním a správně vybranými nástroji můžete ušetřit tisíce měsíčně.

Mé zkušenosti jsou tedy již opravdu letité, zároveň se věnuji pravidelnému vzdělávání, a to i nad rámec povinných zákonných zkoušek. Mám všechny požadované certifikace.

Kromě klientské práce, jsem také managerkou mého týmu, který mi pomáhá zvládat péči o stále více klientů.

Zároveň jsem ale manželkou a maminkou dvou dcer. Své rodině se snažím věnovat veškerý svůj volný čas. A užívám si ten pocit, že mě chtějí a potřebují!

About Us

Co o Šárce říkají zkušení makléři RELIA?

"Neznáme schopnější finanční poradkyni. Na Šárku se mohou naši klienti 100 % spolehnout. Tak jako my. Pokud si kupující nechají poradit a vyberou si jí, tak mají jistotu, že pro ně udělá maximum, a navíc velmi rychle. Šárka má mnoho klientů, a i proto vždy aktuální přehled o tom, co právě banky nabízí a za jakých podmínek. Hned v úvodu je schopná posoudit, zda klient má šanci získat hypotéku a pokud ano, nepoleví, dokud jí klient nemá podepsanou a vyplacenou. A přitom vybere pro něj tu nejvýhodnější variantu. Často se nám stává, že klienti mají své známé a chtějí pomoci od nich, nicméně po čase zjistí, že nemají takové zkušenosti a na poslední chvíli hledají řešení jinde a Šárka se snaží je zachránit, aby jim vyhledaná nemovitost neutekla.

Pokud tedy klient chce mít jistotu, neměl by váhat a vybrat si rovnou tu nejlepší poradkyni."

 

Hamanová Šárka

Finanční poradce · Liberecký kraj

Co o mě říkají klienti?

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.