Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti je jednou z největších životmích událostí. Alespoň finančních. 

A není to legrace.  Chcete a potřebujete prodat co nejlépe, neboť chyba se zde nedá napravit.

Jako prodávající jste navíc povinni splnit mnoho náležitostí.
Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Umíte mnoho věcí, ale s tímto nemáte zkušenosti, a ani nechcete ztrácet nervy ani čas
Projděme celým procesem společně jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za dobrou cenu.
Navíc bez poplatků předem a bez pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí. 

with_r

team
reward
fair
conditions
landing-page-25y-d0d6a8
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš stabilní tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu mezi makléřem a klientem.

Věřte tedy, že i prodej nemovitosti může být příjemnou zkušeností.

 

Jaké jsou zkušenosti našich posledních klientů?

 
Pronájem nadstandardního bytu 2+kk včetně vybavení, 60 m²
Vaši makléřku, paní Lenku Sůrovou, jsme měli možnost poznat již v rámci třetí spolupráce. Nejprve nám zprostředkovala nákup vybrané nemovitosti a následně nám již dvakrát pomohla v jejím pronájmu, naposledy v říjnu tohoto roku. Vždy poskytovala naprosto profesionální služby k naší plné spokojenosti, rychlé, věcně spolehlivé a přesné. V jednání k nám i protistranám byla vždy ochotná a vstřícná. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Dá se říci, že se starala o naše zájmy lépe, než bychom toho byli schopni sami. Počítáme s tím, že jejích služeb budeme rádi využívat i nadále.

S poděkováním a pozdravem
MUDr. Aleš Fürst, Liberec, 11/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Prodej nadstandardního bytu 2+1, 50 m²
Dobrý den pane Zeliesko,

chci Vám touto cestou poděkovat za práci realitní makléřky Lenky Sůrové, na kterou jsem se obrátila jak při koupi nemovitosti, tak při prodeji svého bytu.

Paní Sůrová odvedla opravdu velice profesionální výkon po všech stránkách v obou případech. Mě osobně si získala svým lidským přístupem, což je, myslím, v této oblasti nadstandard. Je to dáma na svém místě, s klidným svědomím ji doporučím všem, kteří potřebují s realitami pomoct.

Moc děkuji.

S pozdravem
Jana Bohatová, Liberec, 10/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Koupě rodinného domu, 217 m², Martinice v Krkonoších
Dobrý den,

spolupráce s vaší Realitní kanceláří, a především s paní makléřkou Lenkou Sůrovou mě utvrdila v tom, že maximální profesionalita se s osobním přístupem dá velmi dobře praktikovat. Žiji v zahraničí, a tak koupě nemovitosti v Čechách, vzhledem k mé pracovní vytíženosti, by byla bez paní Sůrové minimálně velmi komplikovaná, ne-li nemožná. Díky její flexibilitě, jejímu osobnímu přístupu, a především znalostmi v oboru jsem se stala hrdou majitelkou nemovitosti, kterou jsem si vysnila a několik let hledala.

Ještě jednou děkuji

Vaněk

Zell am See, 10/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Prodej rodinného domu, 217 m², Martinice v Krkonoších
Na podzim loňského roku jsme se s manželem rozhodli, že prodáme naši nemovitost a přestěhujeme se.

Za náš společný život jsme prodávali pět nemovitostí a vždy jsme to zvládli bez realitní kanceláře.

V případě našeho rodinného domu jsme se nezávazně sešli s realitní makléřkou paní Lenkou Sůrovou a chtěli jsme si vyslechnout podmínky a případný servis realitní kanceláře (důvodem byla naše velká pracovní vytíženost).

Paní Lenka Sůrová nás svým přístupem, velmi milým vystupováním, a hlavně svými širokými znalostmi naprosto přesvědčila, že prodej nemovitosti velmi rádi uskutečníme právě prostřednictvím realitní kanceláře RELIA, ve které působí. Schůzka proběhla koncem roku a byli jsme připraveni, že se na jaře domluvíme na kompletní realizaci.

Realitní makléřka přistupovala k celému úkonu od začátku velmi zodpovědně, reagovala pružně, nebyli jsme omezeni žádným časem na případné dotazy a na cokoli jsme se zeptali, jsme obratem obdrželi seriózní a zkušenou odpověď. Nemovitost si paní Lenka Sůrová důkladně prohlédla, seznámila se s veškerými plány domu a technickými údaji, materiály, rozměry, rozlohou…atd. Jednala s námi velmi příjemně, znale a co mne opravdu zaujalo, že chtěla znát i případné vady či problémy, na které by měla upozornit budoucí stranu kupující. Tento přístup mne opravdu potěšil, protože se sami snažíme chovat korektně. O veškeré právní úkony, od ocenění nemovitosti, sepsání prvotní smlouvy s realitní kanceláří, fota (která byla zhotovena dle skutečnosti), inzerce až po sepsání rezervační smlouvy, kupní smlouvy, smlouvy o úschově a návrhu na vklad…bylo opravdu nadmíru zodpovědně postaráno-vše s právní garancí. Nic neproběhlo s prodlevou, každý smluvní bod byl splněn.

Nemohu nezmínit, že o nemovitost projevila budoucí kupující zájem již v den uveřejnění inzerátu, (kde byla velmi detailně nemovitost popsána i nafocena) a realitní makléřka reagovala opět pružně. Vše domluvila a po dohodě zúčastněných stran se uskutečnila prohlídka nemovitosti. Domluvený čas byl dodržen (realitní makléřka měla dojezd k naší nemovitosti 56 km) a paní Lenka Sůrová nám byla při prohlídce velkou a znalou oporou.

Nemohu dále mluvit v množném čísle, protože nemovitost byla prodána prvnímu zájemci. I tady potřebuji zmínit naprosto nadstandartní přístup paní Lenky Sůrové. Budoucí kupující byla člověk trvale žijící v zahraničí a realitní makléřka poskytla maximální péči i druhé straně. Velmi výrazně pomohla kupující s řešením hypotečního úvěru, byla nápomocna bance, byla s oběma stranami v neustálém kontaktu, veškeré informace jsme všichni dostávali v e-mailech, na každý krok jsme byli včas upozorněni, všechny potřebné dokumenty jsme vždy dostali k pročtení, abychom se mohli v klidu seznámit s tím, co podepisujeme.

Za nás mohu říci, že po celou dobu jsme byli opravdu šťastní, že paní Lenku Sůrovou máme. Měli jsme celou transakci prodeje s plným a bezproblémovým právním servisem. Realitní makléřka se postarala i o vypracování předávacího protokolu, nemuseli jsme opravdu nic řešit sami.

S naprostou úctou tady ráda vyslovím, že paní Lenka Sůrová, působící v realitní kanceláři RELIA je zkušená žena na svém místě, je velmi příjemný a milý člověk a každému přeji, ať má tu možnost, jednat při prodeji své nemovitosti právě s ní.

Upřímně děkuji za vše.

Ilona Pohlová, Martinice v Krkonoších, 10/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Nechte nám na sebe kontakt