Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti není legrace. Jako prodávající jste povinni splnit mnoho náležitostí. Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Nemáte na tohle všechno nervy ani čas? Projděme celým procesem jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za adekvátní cenu.

Navíc bez poplatků předem a pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí.

 

with_r

team
reward
fair
conditions
25y
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš stabilní tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu mezi makléřem a klientem.

Věřte tedy, že i prodej nemovitosti může být příjemnou zkušeností.

 

Jaké jsou zkušenosti našich posledních klientů?

 
Prodej rodinného domu v rekonstrukci v Hraničné nad Nisou
Dobrý den,
při prodeji nemovitosti jsem spolupracoval s paní Zalabákovou, byla mi doporučena a já ji budu zase doporučovat dál. Výborná spolupráce.

S pozdravem
M.H., Jablonec nad Nisou, 03/2018
 
Makléř Zalabáková Ivana
 
 
Koupě bytu 4+1 s lodžií s výhledem na Ještěd, Liberec, ul. Kašparova
Dobrý den,
za mě panuje naprostá spokojenost s Vašimi službami - málokdy se setkávám s takovou rychlostí a profesionalitou, jako u Vás. Tzn. můžete si ode mě napsat hodnocení 1 s hvězdičkou.

Děkuji
S pozdravem

PH, Liberec, 1/2018
 
Makléř Žárská Karolína
 
 
Prodej bytu 4+1 s lodžií s výhledem na Ještěd, Liberec, ul. Kašparova
Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat za Vaše služby, které byly od prvopočátku zcela perfektní. Velmi si vážíme Vašeho přístupu a servisu, který jste nám jako klientům poskytnula. Pro nás bylo velmi důležité, abychom s prodejem nemovitosti měli co nejméně starostí a mohli se koncentrovat na dokončení výstavby domu. Naše očekávání jste naprosto naplnila a Vaše dobré jméno budeme šířit dále.

Děkuji za pomoc a těším se na viděnou.

Vlaďka Stromská, Liberec, 1/2018
 
Makléř Žárská Karolína
 
 
Prodej chaty v Liberci
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje chaty mé maminky, která mě požádala o pomoc. Oslovila jsem e-mailem pět realitních kanceláří v Liberci a byla to právě vaše realitní kancelář, která zároveň jako jediná reagovala na mou poptávku a již po deseti minutách se mi ozvala paní Lenka Sůrová. Bylo to velké štěstí, protože od začátku až do konce uskutečnění prodeje, který proběhl velmi rychle, jsem byla neskutečně nadšená z práce paní Lenky Sůrové. V našem případě, protože se jednalo o prodej chatky v kolonii, byla potřeba ještě domluva se sousedy a zároveň vyhotovení dodatečné smlouvy. Paní Lenka se o vše postarala a vyladila do posledního detailu, aby všechny zúčastněné strany byly maximálně spokojené a já bych ji chtěla touto cestou za vše velmi poděkovat. Není to naše první zkušenost s realitní kanceláří, ale rozhodně jediná, která nás skutečně velmi příjemně překvapila. Takže mohu jenom doporučit a osobně bych již nikdy neoslovila nikoho jiného.
Přeji vám všem krásný a pohodový den a ještě jednou za vše moc děkuji.

S pozdravem
Martina Želízková, Liberec, 12/2017
 
Makléř Sůrová Lenka
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Nechte nám na sebe kontakt