Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti není legrace. Jako prodávající jste povinni splnit mnoho náležitostí. Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Nemáte na tohle všechno nervy ani čas? Projděme celým procesem jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za adekvátní cenu.

Navíc bez poplatků předem a pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí.

 

with_r

team
reward
fair
conditions
25y
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu.

Za dlouhá léta praxe víme, že platí pověstné pořekadlo: Tisíc lidí, tisíc chutí.

Tisíc nás sice není, ale snažíme se v rámci komunikace přizpůsobit tak, aby splnila vaše individuální požadavky a vy si s makléřem či makléřkou tak říkajíc “sedli”.

 

Co říkají naši předchozí klienti?

 
Prodej bytu 4+1 v Lázních Bohdaneč
Vážený pane řediteli,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu realitnímu makléři panu Břetislavu Málkovi za pomoc s prodejem mého bytu. Přístup pana Málka byl po celou dobu naší komunikace naprosto perfektní, s jeho službami jsem byla maximálně spokojena a pokud mohu hodnotit – poprvé, za celé roky jsem se setkala v realitách s profesionalitou na nejvyšší úrovni po všech stránkách. Pan Málek vynikal zejména spolehlivostí, přesností, flexibilitou a vynikajícími komunikačními schopnostmi. Nadstavbou tomu všemu byl jeho "lidský přístup" a velmi slušné chování – svou vstřícností a naprosto pohodovým přístupem by mohl být vzorem všem svým kolegům.
Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne.
Mgr. Helena Řebíčková, Lázně Bohdaneč, 10/2017
 
Makléř Málek Břetislav
 
 
Prodej bytu 1+1 v Pardubicích
Vážený pane řediteli,
dovolte mi napsat pár slov ke spolupráci s Vaší realitní kanceláří, která započala na jaře letošního roku. Využila jsem nabídky prodeje bytu v Pardubicích na Cihelně, kde jako zástupce realitní kanceláře byl přidělen realitní makléř p. Málek (Lázně Bohdaneč). S přístupem p. Málka jsem byla naprosto spokojená, byl velice ochotný zodpovědět mi každou otázku, nadstandardně se mi věnoval a měl profesionální přístup, zvláště pak oceňuji jeho znalosti problematiky trhu nemovitostí. Velice děkuji za zprostředkování koupě nemovitosti a přeji mnoho dalších úspěchů Vaši realitní kanceláři.
S přáním pěkného dne,
Ing. Barbora Antonová, Hořice, 10/2017
 
Makléř Málek Břetislav
 
 
Prodej bytu 1+1 v Pardubicích
Vážený pane Málku,
s Vašimi službami jsem byla velmi spokojena, nemám žádné připomínky. Relii budu určitě doporučovat. Přeji, ať se Vám daří.
S pozdravem
Tereza Němcová, Stráž nad Nisou, 10/2017
 
Makléř Málek Břetislav
 
 
Prodej bytu 3+1 Haškova, Liberec 6
Dobrý den paní Komárková,
s prodejem bytu v Haškově ulici č. p. 950 jsme byli velmi spokojeni už od prvního počátku, vše probíhalo rychle a ochotně. Při osobních schůzkách působíte sympaticky, férově a čestně, myslím, že žádné nepříjemné informace nezatajujete. Klienty informujete o všech faktech, které se k prodeji váží a ochotně s nedostatky, nebo překážkami pomůžete. Dokumenty jsme dostali k prostudování domů, což bereme jako plus, protože jsme si je v klidu mohli přečíst a prostudovat. Jako nezkušení kupující jsme vždy byli vděčni za vysvětlení dalšího kroku, který se týkal s nákupu.

S pozdravem
Michal Jareš, Liberec, 2.10.2017
 
Makléř Komárková Věra
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Kontaktní formulář