Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti není legrace. Jako prodávající jste povinni splnit mnoho náležitostí. Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Nemáte na tohle všechno nervy ani čas? Projděme celým procesem jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za adekvátní cenu.

Navíc bez poplatků předem a pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí.

 

with_r

team
reward
fair
conditions
25y
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš stabilní tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu mezi makléřem a klientem.

Věřte tedy, že i prodej nemovitosti může být příjemnou zkušeností.

 

Jaké jsou zkušenosti našich posledních klientů?

 
Prodej, byt v osobním vlastnictví, 1+3+L, 79 m², ul. Fráni Šrámky, Teplice.
Dobrý den,
manželé Čechovi prodávali před několika lety byt mého partnera, a tak na jeho doporučení jsem se ně obrátila i já. Vzhledem k tomu, že bydlím v Praze, potřebovala jsem, aby veškerá jednání, pokud možno vedla RK. V průběhu spolupráce jsem byla vždy o všem informována, různé dotazy jsme konzultovali buď telefonicky, nebo mailem, a to vždy s přátelským a vstřícným vystupování. Velmi jsem uvítala, že v případě jednání, u kterého jsem musela být osobně, nikdy nebyl problém se domluvit na dobu, abych mohla z Prahy v pohodě dorazit. Veškeré doklady k prodeji bytu, byly vždy perfektně připraveny, vše nám bylo v příjemné atmosféře trpělivě vysvětleno a termíny spolehlivě dodržovány. Takže z mé strany absolutní spokojenost a manžele Čechovi mohu s čistým svědomím všem doporučit.

S pozdravem

Matlochová Věra, Praha, 05/2018
 
Makléř Čech Jaromír
 
 
Prodej bytu 2+1 - Liberec - Nové Město, ul. Okružní
Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval za naprosto profesionální přístup pí. Žárské. Kladně hodnotím vstřícný, rychlý a ochotný postup při prodeji. Ještě jednou děkuji a v budoucnosti, pokud budu řešit prodej nemovitosti, bude pro mě spolupráce s pí. Žárskou jasná volba.

S pozdravem,
Pavel Votík, Praha, 05/18
 
Makléř Žárská Karolína
 
 
Prodej bytu 2+kk+L, 48m² , Trnovanská ul., Teplice.
Dobrý den,
prodej bytu jsem řešila poprvé v životě. Vzhledem k tomu, že bych velice těžko zajišťovala nabízení a potom prohlídky bytu a veškeré formality spojené s prodejem (převodem družstevních práv), obrátila jsem se na vaši realitní kancelář. S prací p. Čechové a p. Čecha jsem byla naprosto spokojená, a to ve všech kritériích, na která se mne dotazujete. Bylo zřejmé, že svoji práci vykonávají rádi a zodpovědně, a to vůči oběma stranám, jak prodávající, tak kupující. Jsem velmi ráda, že moji zakázku vyřizovali právě oni a zcela jistě bych se na ně znovu obrátila. Určitě je doporučím někomu z mého okolí, který by služby RELIA potřeboval.

Děkuji za dotaz, který jsem ráda zodpověděla.

Přeji hezký den.

Alexandra Tučková, Teplice, 5/2018
 
Makléř Čech Jaromír
 
 
Prodej prostorného, slunného bytu 2+1/L v České Lípě
Dobrý den,

ještě jednou bych ráda poděkovala paní Michaele Mičkové za vysoce profesionální přístup při prodeji bytu mých rodičů v České Lípě… Moc mi pomohla, jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji... Přeji jí jen to nej nejen v její práci, ale i v osobním životě... A kdybych jednou něco prodávala nebo kupovala, tak se určitě obrátím na Vás...Vaši realitní kancelář ...a budu chtít opět Michaelu...
Určitě Vaši realitní kancelář doporučím svým známým...

Přeji hezký den...

Hůlková, Česká Lípa, 4/2018
 
Makléř Mičková Michaela
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Nechte nám na sebe kontakt