Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti není legrace. Jako prodávající jste povinni splnit mnoho náležitostí. Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Nemáte na tohle všechno nervy ani čas? Projděme celým procesem jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za adekvátní cenu.

Navíc bez poplatků předem a pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí.

 

with_r

team
reward
fair
conditions
25y
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš stabilní tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu mezi makléřem a klientem.

Věřte tedy, že i prodej nemovitosti může být příjemnou zkušeností.

 

Jaké jsou zkušenosti našich posledních klientů?

 
Prodej nadstandardního atypického bytu 4KK + obytné podkroví, 147 m²
Dobrý den,
posíláme hodnocení na prodej našeho bytu a paní Sůrovou, budeme rádi, pokud toto bude viditelné. Při hledání pozemku, pronájmu i domu k bydlení jsme za tu dobu, co se pohybujeme na realitním trhu, potkali mnoho makléřů a musíme říci, že žádný se nevyrovná paní Sůrové. Její profesionální a zároveň vstřícné a lidské jednání nemá konkurenci, je velmi příjemná a ochotná s čímkoli pomoci. Máme možnost jí hodnotit jako prodávající a z dřívějších let také jako kupující a musíme říci, že pokud někdy nastane situace, kdy bychom se museli obrátit na realitní kancelář, kontaktovali bychom ji znovu. Za nás dáváme v hodnocení na stupnici od jedné do desíti dvanáctku :-).

Děkujeme
Hezký den, Mareškovi, Liberec, 04/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Prodej slunného bytu 3+1, 77 m²
Dobrý den paní Sůrová,
nemůžu jinak než vše hodnotit velmi kladně. Celá vaše spolupráce s námi byla výjimečná. Pokud někdo bude prodávat byt, dům, a nebo bude chtít koupit, stoprocentně bych Vás doporučila. Přeji krásný jarní zbytek večera:)

Mirka Zákoutská, Liberec, 4/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Koupě slunného bytu 3+1, 77 m²
Dobrý den,
chtěl bych touto cestou dodatečně poděkovat za velice vstřícný a profesionální přístup konkrétně paní Lenky Sůrové. Její vstřícnost, flexibilita a snaha pomoct nám v každém postupu ohledně získání bytu byla vážně skvělá. Vzhledem k tomu, že tato koupě byla naše první a vše jsme podstupovali poprvé, tak jsme vážně rádi za tento přístup a jako plus bych taktéž přidal velmi pozitivní přístup zmiňované paní Sůrové. Bylo vážně příjemné v pozadí toho všeho mít pozitivní a usměvavou oporu. Pokud budeme mít ve svém okolí někoho kdo bude mít zájem o koupi či prodej bytu, nebudeme váhat ani na vteřinku a s čistým svědomím doporučíme právě paní Sůrovou.

S přáním hezkého dne
Tobiáš & Fejklová, Liberec, 04/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Koupě bytu 2+1 po rekonstrukci, 70 m²
Dobrý den,
kupovali jsme byt přes paní Sůrovou. Vše probíhalo rychle, bez problémů, paní Sůrová vše zařídila, komunikovala s naším finančním poradcem a ochotně mi vše několikrát vysvětlila, když jsem si nevěděla rady. Moc děkuji i za vyplnění dokumentu pro finanční úřad. Se vším jsme byli maximálně spokojeni a pokud bude někdy potřeba, stoprocentně se na ni zase obrátíme.

G. Kouhoutová, Liberec, 4/2018
 
Makléř Sůrová Lenka
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Nechte nám na sebe kontakt