Jak vyzrát na prodej nemovitosti

Víme, že prodej nemovitosti je jednou z největších životmích událostí. Alespoň finančních. 

A není to legrace.  Chcete a potřebujete prodat co nejlépe, neboť chyba se zde nedá napravit.

Jako prodávající jste navíc povinni splnit mnoho náležitostí.
Celý proces stojí nemálo času na úřadech, s právníky a se zájemci o koupi.

Umíte mnoho věcí, ale s tímto nemáte zkušenosti, a ani nechcete ztrácet nervy ani čas
Projděme celým procesem společně jako jeden tým a zakončeme ho úspěšným prodejem za dobrou cenu.
Navíc bez poplatků předem a bez pochybných praktik, které se bohužel dnes ve světě realit dějí. 

with_r

team
reward
fair
conditions
landing-page-25y-d0d6a8
exp
nofees
 

4 pilíře pro úspěšnou spolupráci
 

1. Etika

Etika je pro nás základem spolupráce celých 25 let.Každý klient od RELIA dostane ty nejlepší rady, aby prodal nemovitost za co nejvíce peněz a platil přiměřenou provizi. Naším cílem není klienta oklamat, ale dopomoci mu prodat svou nemovitost rychle, hladce a bez rizik. Jednáme fér a transparentně.

2. Znalosti

Makléř RELIA již od počátku zkoumá technické a právní náležitosti k nemovitosti, aby předešel možným rizikům a kupujícímu sdělil vše potřebné. Tím ochrání zejména prodávajícího od možných komplikací a urychlí prodej. Aby vše takto dobře fungovalo, naši makléři průběžně studují právní věci, stavební, vyznají se ve smlouvách, financích i jednáních na úřadech.

3. Intenzivní práce

Správný makléř, po sjednání prodeje intenzivně sbírá k nemovitosti data, údaje o sítích pozemků a obíhá úřady, aby měl vše, co mu nemohl dodat majitel nemovitosti. Pak obvolává naší databanku a klienty, které si spolu se všemi kolegy, s celým týmem, eviduje. Prochází další a další zdroje a hledá kupujícího. Se těmi jezdí sám na prohlídky a šetří váš čas.

4. Péče o klienta

Správný makléř ví, že se na něj klient obrátil proto, aby prodal lépe, rychleji, neměl s tím starosti a nenastaly žádné problémy. Proto využívá potenciál svůj, svých kolegů v týmu a celé realitní kanceláře. Hlídá, aby bylo o klienta ve všem postaráno a ten se nemusel ničím zatěžovat.

V čem to s námi bude jiné?

Prodej s RELIÍ

 • RELIA má lepší možnosti prodat než já. A za víc, takže mi vydělají další peníze a sami se zaplatí.
 • Je lepší, když se o mne stará tým odborníků z takto historicky ověřené a známé společnosti.
 • Navíc je výhodné, že jim platím jedině za úspěch a nic předem.
 • Postarají se mi o úřady a nezapomenou na náležitosti.

Prodej bez nás

 • Co to všechno papírování?
 • Kdy mám mít čas vše oběhat?
 • Jak má vypadat správně smlouva?
 • Za kolik mám prodat?
 • Kolik času na tom strávím?
 • Co když na něco zapomenu?
 • Kde mám najít kupce?
 • Kde mám inzerovat?
 • Proč mi volají jen realitky?
 • Jak to vše udělat v klidu a úspěšně?
 • Když se obrátím na jinou realitní společnost, nespálím se?

Náš stabilní tým

Může to znít jako klišé, ale opravdu si zakládáme na osobním přístupu mezi makléřem a klientem.

Věřte tedy, že i prodej nemovitosti může být příjemnou zkušeností.

 

Jaké jsou zkušenosti našich posledních klientů?

 
Prodej bytu 3+1, Střelecký vrch, Chrastava
Dobrý den, ráda bych Vám sdělila, že pro prodej bytu prostřednictvím Vaší realitní kanceláře, konkrétně paní M. Mičkové, jsem se rozhodla na základě doporučení svých známých a jsem za to vděčná, protože jsem s prací paní M. Mičkové velmi spokojena. Paní Mičková byla vždy vstřícná, ochotná, kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit, tak ihned vyhověla. Jakékoliv potřebné záležitosti řešila rychle, nebyl pro ni problém komunikovat, případně přijet i v době víkendů, pokaždé byla milá, usměvavá, navíc velmi šikovná a odborně erudovaná. Jsem přesvědčena, že paní Mičková je pro Vaší firmu velkým přínosem a doporučuji ji i svým známým, kteří mají výhledově v úmyslu prodávat nebo kupovat nemovitost.
S přáním hezkých dní. Alena Fryková 7/2019
 
Makléř Mičková Michaela
 
 
Pronájem útulného slunného bytu o velikosti 1+kk v Liberci - Ruprechtice
Vážený pane řediteli.
V hodnocení pí. Mičkové mohu použít pouze superlativy. V rámci pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí jsem již spolupracovala s několika makléři různých realitních kanceláří, ale spolupráce s pí. Mičkovou byla prozatím na nejvyšší úrovni. Z toho důvodu využívám jejich služeb opakovaně, a doporučila jsem ji i rodině, kde realizovala prodej bytu a nyní hledá vhodný byt ke koupi pro mou sestru.
Paní Mičková má velice milé, příjemné a profesionální vystupování. Po celou dobu realizace pronájmu byla vždy ochotná, časově velmi flexibilní a nikdy nebyl problém cokoli realizovat. Vzhledem k tomu, že bydlím od Liberce nyní již vcelku daleko, ocenila jsem její osobní i profesionální úsudek v selekci vhodných zájemců dle mých požadavků, kdy výsledný nájemník odpovídal zcela mým představám. Díky tomu mi pí. Mičková ušetřila mnoho času i peněz na zbytečné výjezdy. Již při první realizaci pronájmu před 4 lety mne překvapilo, že se pí. Mičková věnuje realizaci až do poslední chvíle, tedy že je i přítomna s nájemcem předání bytu. To opravdu nebývá obvyklé a přispívá to určitě k větší důvěře i mezi klienty realitky v podobě potencionálním nájemníků, kdy to není pouze o sběru provize, ale opravdu o úplném servisu.
Závěrem tedy mohu říci, že já jsem byla a jsem s prací paní Mičkové naprosto spokojena a na naší spolupráci se vždy těším a pokud mohu, vždy spolupráci doporučím i přátelům a klientům. Věřím, že Vaše společnost oceňuje, že má ve svém týmu tak schopnou a profesionální makléřku.
S pozdravem, Mgr. Bc. Monika Kobrová, 7/2019
 
Makléř Mičková Michaela
 
 
Pronájem slunného bytu 2+1, 55 m²
Dobrý den pane Zeliesko,
rádi bychom zaslali recenzi na p. Sůrovou, naši realitní makléřku. Již podruhé jsme využili služeb paní Sůrové a nebyli jsme nic jiného než spokojeni. Znovu se ukázalo, že p. Sůrová je velice profesionální, milá a laskavá. Nájemce do našeho bytu nám našla během pár dní a vše šlo velice hladce. Při další příležitosti nebudeme váhat se znovu obrátit na p. Sůrovou.

Děkujeme! :)
Vápeníkovi, Liberec, 7/2019
 
Makléř Sůrová Lenka
 
 
Prodej bytu 2+kk, 42 m², Sněhurčina 697/47, Liberec - Liberec XV-Starý Harcov
Dobrý den,
chtěla jsem si vzít trochu času a veřejně poděkovat paní Lence Sůrové. Dlouho jsem hledala někoho, kdo by byl schopen pomoci mojí 86 leté tetě, než sem našla paní Sůrovou. Všechno jsem jí vysvětlila a od té doby až do prodeje bytu jsem se nemusela o nic starat. Moje teta byla velice spokojená a cítila se v dobrých rukou. Paní Sůrová má velice hezký přístup k lidem a určitě bych jí každému doporučila. Paní Lence Sůrové dávám 5 hvězdiček.

S pozdravem
Denisa Williams, 5/2019
 
Makléř Sůrová Lenka
 

Ozvěte se.

Rádi vaší nemovitost prodáme.

Nechte nám na sebe kontakt