Reference klientů

Prodej, Garáže, 19 m² - Teplice – Řetenice

Prodej, Garáže, 19 m² - Teplice – Řetenice

Přeji hezký den pane řediteli,
při prodeji nemovitosti (garáže) mých prarodičů (82 let) jsem oslovila Vaši realitní kancelář zastoupenou panem Jaromírem Čechem z teplické pobočky. Od první minuty spolupráce jsem věděla, že má volba byla bezpochyby nejlepší, protože pan Čech byl vždy milý, ochotný, vstřícný a neskutečně trpělivý (vzhledem k vyššímu věku dědy a babičky), ani jednou jsme nenabyli pocit, že bychom ho svými dotazy či telefonáty nějak zdržovali nebo dokonce obtěžovali. Veškeré kroky, které vedly k plné spokojenosti všech (od nafocení garáže až po předání kupující), byly učiněny s maximální laskavostí a profesionalitou. Opravdu moc si váží toho, jak celý prodej garáže proběhl a věřte, že v budoucnu se budu obracet již výhradně na Vaši společnost (ideálně p. Čecha) a vždy RELII ráda doporučím všem svým blízkým, přátelům a kolegům. Vzhledem k blížícímu se konci letošního roku si dovolím nejen Vám, ale také všem Vašim kolegům a spolupracovníkům popřát krásné prožití vánočních svátku, ať jsou plné klidu, sváteční pohody a v novém roce 2020 Vám přeji především pevné zdraví, hodně štěstí, úspěchu a splněných přání.

S přátelským pozdravem,
Pavla Klímová, Teplice, 11/2019
(za manželé Hermannovi, V Břízkách, Teplice)
Makléř Čech Jaromír

Koupě domu na klidném místě obce Kasalice, 1834 m²

Koupě domu na klidném místě obce Kasalice, 1834 m²

Vážený pane řediteli,
rádi bychom Vaším prostřednictvím poděkovali panu Břetislavovi Málkovi, realitnímu makléři Vaší společnosti. Docela dlouho jsme s manželkou hledali nemovitost „na důchod“, kam bychom mohli utíkat z rušné Prahy alespoň na léto. Po několika letech procházení realitních serverů se nám zalíbila velmi pečlivě a profesionálně zpracovaná nabídka Vaší RK na prodej domu v Kasalicích. Kontaktovali jsme pana Málka, který se nám ozval velmi brzy, prohlídka nemovitosti v sobotu mu nečinila potíží. Od počátku jednání se pan Málek k nám choval velmi vstřícně a ochotně, poskytl nám cenné rady a celá transakce týkající se prodeje a koupě nemovitosti proběhla z našeho pohledu jako kupujících, tak i snad ze strany prodávajících k všeobecné spokojenosti. Po celou dobu průběhu obchodu jsme byli p. Málkem informováni o průběhu obchodu, vložení návrhu vkladu do katastru, zápisu do katastru i uvolnění peněz z notářské úschovy. Závěrem bychom Vám i panu Břetislavu Málkovi chtěli popřát hodně úspěchů na realitním trhu, rovněž nelze opomenout velmi kvalitní práci AK JUDr. Jiří Kos, která zpracovala veškeré právní dokumenty k prodeji a koupi naší rekreační nemovitosti, i když nevíme, proč se říká rekreační, když tam budeme jezdit spíš pracovat. Ale dobře nám tak, věděli jsme, do čeho se řítíme.

S pozdravem
Alena a Luboš Růžičkovi, Praha, 11/2019
Makléř Málek Břetislav

Prodej slunného bytu 4+1+ jídelna, 86 m²

Prodej slunného bytu 4+1+ jídelna, 86 m²

Vážený pane řediteli,
chtěla bych poděkovat Vaší makléřce paní Lence Sůrové za perfektní práci ve všech ohledech při prodeji mého bytu, který proběhl bez problémů a v krátkém čase. Naprosto profesionální a příjemný způsob jednání, se kterým jsem se jinde nesetkala. Byla jsem naprosto spokojena a p. Sůrovou mohu všem vřele doporučit.

Ing. Julie Frydrychová, Liberec, 11/2019
Makléř Sůrová Lenka

Pronájem bytu 2+kk - Liberec, ul. Sněhurčina

Pronájem bytu 2+kk - Liberec, ul. Sněhurčina

Vážený pane řediteli,
s Karolínou spolupracujeme už několik let a obracíme se v oblasti realit pouze na ni, protože si nás získala svým přístupem ke klientovi, je pohotová, připravená vždy poradit a v našem případě měla i vždy správný odhad ve výběru podnájemníka. Použil bych možná jedno přirovnání, někdo má rodinného právníka, my máme rodinného makléře. Myslím si, že to vystihuje vše. Přeju jí tím hodně pracovních úspěchů a 1. místo v soutěži, hlasujeme pro ni ze všech mailových adres, které máme.

Přejeme pěkný večer,
Petr a Martina Janebovi, Mladá Boleslav, 10/2019
Makléř Žárská Karolína

Prodej bytu 3+1 se dvěma balkony, 75 m² - Přelouč

Prodej bytu 3+1 se dvěma balkony, 75 m² - Přelouč

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat řediteli korporace Relia v Liberci Ing. Zelieskovi za prodej nemovitostí v Přelouči a za skvělý tip na realitního makléře pana Břetislava Málka, vedoucího pobočky Relia v Pardubicích. Pan Málek je profesionál, velmi dobře se ve svém oboru orientuje, pomohl mi se všemi agendami, týkajícími se nabídky bytu, kontaktu s potencionálními kupci, zpracování kupní smlouvy, zástavy, až ke konečnému předání bytu a předání kupní ceny, včetně pomoci s vyřízením na katastru nemovitostí. Jsem z Liberce, proto jsem velmi ocenila, že pracoval samostatně a o všem mě informoval. Jeho vystupování je na úrovni, jeho přístup velmi vstřícný.

Pohodový den
Ing. Gabriela Smolová, 11/2019, Liberec
Makléř Málek Břetislav

Pronájem slunného bytu 1+1, 36 m2 v centru města

Pronájem slunného bytu 1+1, 36 m2 v centru města

Vážený pane řediteli,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Soně Miřejovské, realitní makléřce. Měla jsem tu čest s paní Miřejovskou pracovat již dvakrát, vždy k plné spokojenosti. Je to profesionálka, která vždy dodrží své slovo. Klientovi naslouchá a jeho požadavky splní. Je ochotná, klientovi se přizpůsobí. Navíc je to milý člověk, s nímž jsem si „sedla“ i po osobní stránce. Pokud budu v budoucnosti služeb realitní kanceláře potřebovat, vždy se obrátím na ní.

S pozdravem
Kateřina Boháčková, Liberec,10/2019
Makléř Miřejovská Soňa

Prodej slunného bytu 3+1, poslední patro, 80 m²

Prodej slunného bytu 3+1, poslední patro, 80 m²

Vážený pane řediteli,
chtěli jsme Vám s manželem poblahopřát za Váš výběr realitní makléřky paní Lenky Sůrové do Vaší realitní společnosti. Paní Lenka Sůrová je opravdu příkladem Profesionality s velkým P. K tomu přidává precizní vystupování doprovázené vstřícností a lidskostí, což je pro nás jeden z důležitých faktorů její práce. Při pomoci prodeje naší nemovitosti v Liberci Rochlicích byla naprosto bezchybná a flexibilní. Velmi si její práce vážíme a jsme rádi, že se v naší společnosti nachází taková skvělá bytost.

S přáním velkého počtu spokojených klientů a mnoha úspěchů do dalších let
manželé Iva a Jan Vodičkovi Liberec Rochlice, 10/2019.
Makléř Sůrová Lenka

Prodej bytu 2+1, Holubova ul. Liberec

Prodej bytu 2+1, Holubova ul. Liberec

Dobrý den paní Žárská,
vše s panem Pohunkem proběhlo v pořádku. Co se týká jednání s Vámi / vše naprosto perfektní, bez chybičky. Jste úžasná žena-doporučila bych Vás všem. Prostě 1. moc moc děkuji.
Šarešová Jitka, Liberec, 10/2019
Makléř Žárská Karolína

Koupě bytu 3+1 s lodžií, 65 m² - Liberec, ul. Na Perštýně

Koupě bytu 3+1 s lodžií, 65 m² - Liberec, ul. Na Perštýně

Dobrý den,
rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost při koupi a pronájmu bytu. Vzhledem k tomu, že mám paralelní zkušenost s různými realitními kancelářemi a myslím, si, že je dobře nejen kritizovat, ale sdílet i ty dobré zkušenosti. Ta velmi dobrá zkušenost se týká paní Žárské z RK RELIA. Paní Žárská nás přesvědčila svou ochotou, flexibilitou a vstřícností. Na každé setkání byla perfektně připravena, bylo vidět, že ví, o čem mluví, ať už se jednalo o nemovitosti, které jsme procházeli nebo procedurální záležitosti spojené s nákupem. Pozorně naslouchala a byla schopná připravit odpovídající nabídky. Velmi mě přesvědčil její strukturovaný přístup k řešení problémů i to, jak dokázala zorganizovat vše okolo. Po výběru bytu a podpisu kupní smlouvy nás i nadále velmi ochotně podporovala v následném procesu s bankou, přepisem, daní z nákupu i daní z nemovitosti a milionu dalších drobných úkonů. Paní Žárská i přes nepochybně velké množství dalších nemovitostí a potencionálních kupců měla vždy obdivuhodný přehled o tom, co je potřeba kdy udělat v konkrétním případě, kde se eventuálně co zaseklo. Její proaktivní přístup nám pomohl urychlit jednání s bankou, které by se jinak pravděpodobně táhlo dodnes. Paní Žárská svým profesionálním přístupem a expertízou dosáhla toho, že ve chvíli, kdy jsem se rozhodoval, komu svěřit pronájem bytů, nebylo vůbec těžké se opět svěřit do její péče. A i zde proběhlo vše velmi dobře a v přátelském duchu. Z jednání s novými nájemníky jsem měl pocit, že i oni byli velmi spokojení. Paní Žárská si svým vystupováním a kvalitou práci získala mou důvěru, a pokud budu mít tu možnost, tak se těším na další spolupráci.

S pozdravem
Jan Hajduk, Praha 10/2019
Makléř Žárská Karolína

Pěkný byt se zasklenou lodžií 2+1, 61 m² - Pardubice – Studánka

Pěkný byt se zasklenou lodžií 2+1, 61 m² - Pardubice – Studánka

Dobrý den pane Málku,
velice se omlouvám, že zasílám hodnocení později. Již potřetí jsem vás oslovila ohledně prodeje nemovitosti, a to svědčí o vaší velké profesionalitě, přístupu, lidskosti a o mé velké spokojenosti. Přeji vám hodně dalších pracovních a osobních úspěchů.

S pozdravem
Hanáková Irena, Pardubice, 10/2019
Makléř Málek Břetislav

Již jsme prodali

Jaké máme poptávky?

Pozemek pro RD Liberec

Hledám pozemek pro výstavbu RD v Liberci

Liberec

Hledáme pozemek pro výstavbu menších bytových domů v Liberci. Máme již zkušenosti a realizované projekty.

Koupě bytu v Liberci

3+KK - 4+1 v Liberci, nejlépe poslední patro v v domě.

Koupě většího bytu v Pardubicích

Hledá byt v Pardubicích. Minimálně 3+1 a 90 m2. Okolo 3 nilionů. před i po rekonstrukci.

Pronájem menšího bytu v Liberce

hledám pronájem pro 1 osobu - nekuřáka, bez domácích mazlíčků, pracující

Pronájem malého bytu

pro 1+2 osoby

Pronájem bytu v Liberci

pronájem bytu v Liberci, preferované lokality Horní Růžodol, Dolní Hanychov, Horní Hanychov o velikosti 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1

Pronájem malého bytu v Liberci

hledám pronájem malého bytu v Liberci

Zobrazeno 8 z 1612

Zobrazit všechny poptávky

Náš tým

Matušková Andrea

Matušková Andrea
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Žárská Karolína

Žárská Karolína
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Málek Břetislav

Málek Břetislav
Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice
Pardubický kraj

Profil makléře

Sůrová Lenka

Sůrová Lenka
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Mičková Michaela

Mičková Michaela
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Miřejovská Soňa

Miřejovská Soňa
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Komárková Věra

Komárková Věra
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Major Jiří

Major Jiří
Profesionální realitní makléř
Liberecký kraj

Profil makléře

Zalabáková Ivana

Zalabáková Ivana
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Čechová Jana

Čechová Jana
Realitní makléřka
Ústecký kraj

Čech Jaromír

Čech Jaromír
Profesionální realitní makléř
Ústecký kraj

Profil makléře

Fričová Světlana

Fričová Světlana
Makléřka
Ústecký kraj

Budinská Nikola

Budinská Nikola
Asistentka společnosti
Liberecký kraj

Profil makléře

Brzobohatá Michaela

Brzobohatá Michaela
Profesionální makléř správy nemovitostí
Liberecký kraj

Profil makléře

Ing. Klouček Ivo

Ing. Klouček Ivo
Ředitel správy nemovitostí
Liberecký kraj

Bartůněk Ivan

Bartůněk Ivan
Manažer nabídek
Liberecký kraj

Ing. Zeliesko Jiří

Ing. Zeliesko Jiří
Ředitel a jednatel společnosti
Liberecký kraj

Spolupracujeme