Reference makléře Málek Břetislav

Reference celé společnosti
Pronájem bytu 1+1, 32 m² - Pardubice (ulice U Marka)

Pronájem bytu 1+1, 32 m² - Pardubice (ulice U Marka)

Dobrý večer,
pana Málka jsem poznala asi před 6 lety, když jsem kupovala byt. Byl velice vstřícný a našel mi byt podle mého přání, v krátké době. Komunikace s ním v pořádku, jedná rychle a vstřícně. Koncem loňského roku jsem hledala nájemníka do bytu. Oslovila jsem opět pana Málka. Našel mi nájemnici během 2 dnů. Veškerá administrativa byla provedena bleskově a bezchybně. Jsem s jeho službami velice spokojena, je příjemný, lidský, profesionál.

Věra Štěrbová, Lázně Bohdaneč, 01/2021
Makléř Málek Břetislav

Pronájem bytu 2+kk, 60 m² - Pardubice

Pronájem bytu 2+kk, 60 m² - Pardubice

Vážený pane Málku,
dovolte mi, abych Vám vyjádřila své velké poděkování za pomoc při pronajmutí mého bytu v Pardubicích na Dukle. Koncem loňského roku (2020) jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala nově pronajmout byt po nájemníkovi, který odešel do jiného města. Protože je mi 75 let a s touto problematikou mám jen malé zkušenosti, zvažovala jsem využít služeb některé z realitních kanceláří. Při prohlížení nabídek na internetu mně zaujala nabídka vaší realitní kanceláře RELIA s.r.o. v Lázních Bohdaneč, a to i proto, že sama v Bohdanči bydlím. Skutečnost předčila moje očekávání. S takovou profesionalitou, flexibilitou a upřímným zájmem řešit celou situaci, spolu s aktivní pomocí při odstraňování některých nedostatků přímo v bytě se člověk setkává pouze výjimečně. Díky Vám byl byt, v podstatě za 14 dní po prvním kontaktu s Vámi, pronajat novému nájemníkovi, včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Po tom všem jsem dospěla jednoznačně k názoru, že "Realiťák roku" je ve správných rukou a realitní kancelář RELIA s.r.o. může být hrdá, že takový pracovník je součástí jejího kolektivu.

Ještě jednou díky
Ing. Radoslava Formánková, Lázně Bohdaneč, 01/2021
Makléř Málek Břetislav

Prodej pozemku pro bydlení, 2256 m² - Horka u Chrudimi

Prodej pozemku pro bydlení, 2256 m² - Horka u Chrudimi

Vážený pane inženýre,
zasílám Vám recenzi na realitního makléře, se kterým jsem jednal a který mi pomáhal prodat pozemek v obci Horka u Chrasti. Chtěl bych Vaší realitní společnosti velice poděkovat, za přístup, obzvláště tohoto konkrétního makléře. Jednal jsem s panem Břetislavem Málkem, kterého mohu jen doporučit! Jednání bylo rychlé, vždy telefonoval kvůli důležitým věcem, a kvůli těm méně důležitým psal e-maily. Nikdy jsem se neocitl v nějaké nepřehledné situaci, vždy mi bylo vše jasně vysvětleno, vše mělo přehled. I přes tuto dobu, kdy je vše daleko těžší a zdlouhavější kvůli korona-viru, byl pan Málek velice rychlý v jakémkoliv jednání a vyřizování. Prodával jsem s jeho pomocí pozemek, který mi dokázal ještě více zhodnotit, a takřka jsem nemusel hnout prstem. Tímto dávám 5 z 5 panu Břetislavu Málkovi z města Lázně Bohdaneč.

Jan Šuhájek, Lázně Bohdaneč, 1/2021
Makléř Málek Břetislav

Koupě cihlového bytu 4+1 s lodžií, 106,8 m² - Lázně Bohdaneč (klidná část - Za Sokolovnou)

Koupě cihlového bytu 4+1 s lodžií, 106,8 m² - Lázně Bohdaneč (klidná část - Za Sokolovnou)

Dobrý den,
naši zkušenost s panem Málkem můžu s čistým svědomím shrnout jako výbornou. Koupě nemovitosti pro nás byla něčím zcela novým a neznámým stejně jako fungování bytového družstva, nicméně vše nám bylo vždy včas vysvětleno v plné míře a nikdy jsme tak nemuseli tápat. Komunikace byla vždy rychlá a co jsme si předem řekli, pak vždy platilo. Rovněž musím ocenit, že všechny dokumenty nám vždy dovezl až domů, což je pro rodinu s dětmi obrovské plus. Ještě jednou bych takto rád poděkoval za spolupráci a přeji Vám hodně nejen pracovních úspěchů a titul realiťáka roku.

Jan Vrána, Lázně Bohdaneč, 1/2021
Makléř Málek Břetislav

Koupě cihlového bytu 3+1 se zasklenou lodžií, 72m² - Lázně Bohdaneč

Koupě cihlového bytu 3+1 se zasklenou lodžií, 72m² - Lázně Bohdaneč

Dobrý den pane Málku,
pokud bych to měl shrnout do jedné věty, tak moje zkušenost s Vašimi službami je jednoznačně pozitivní. Po nemovitosti v okolí Pardubic jsem pátral více než měsíc, byl jsem na dalších třech prohlídkách bytů a Vaše vystupování vysoce předčilo ostatní makléře. Při osobní prohlídce jste mi poskytl všechny informace, které jsem potřeboval, o nemovitosti jste měl celkově dobrý přehled. Děkuji za trpělivost s poněkud delším bankovním odhadem ceny nemovitosti před uzavřením hypotečního úvěru a definitivním rozhodnutím o koupi. Rovněž děkuji, že jste mě po celou dobu zajištění převodu informoval o všech událostech a bez prodlení odpovídal na mé dotazy ohledně znění návrhů smluv. Opravdu si cením, že jsem spolupracoval přímo s Vámi. I proto pro Vás mohu s klidným svědomím hlasovat v anketě "Realiťák roku".

S pozdravem, přáním hezkých svátků vánočních a konce roku
Daniel Kolář, Lázně Bohdaneč, 12/2020
Makléř Málek Břetislav

Cihlový byt 3+1 se zasklenou lodžií, 72m² - Lázně Bohdaneč

Cihlový byt 3+1 se zasklenou lodžií, 72m² - Lázně Bohdaneč

Popis a zhodnocení prodeje bytu a práce realitního makléře pana Břetislava Málka

Naše spolupráce s realitní kanceláří RELIA s.r.o. začala návštěvou v pobočce v Lázních Bohdaneč. Zde nás přivítal realitní makléř, pan Břetislav Málek. Sdělili jsme mu, že chceme prodat byt v Lázních Bohdaneč. Provedl nás celým procesem prodeje bytu se všemi podrobnostmi včetně odměny realitní kanceláře. Následně nám zodpověděl všechny naše dodatečné dotazy týkající se prodeje bytu. Rozloučili jsme se s tím, že si všechny informace vyhodnotíme a ozveme se, jak jsme se rozhodli. V soukromí jsme si vyhodnotili všechny informace a podmínky prodeje bytu, které byly pro nás zajímavé. Zvláště jsme ocenili profesionalitu pana Málka, s jakou nám vysvětlil všechny podmínky a průběh prodeje bytu, což bylo hlavním argumentem, proč jsme se rozhodli prodej bytu uskutečnit prostřednictvím realitní kanceláře zastoupené panem Málkem. Při další návštěvě jsme podepsali potřebné doklady, které měl již pan Málek po předešlé elektronické komunikaci připraveny. Tím začala naše spolupráce. V průběhu celého procesu jsme byli průběžně informováni o stavu prodeje bytu. Na termínech dalších schůzek jsme se domlouvali bez jakýchkoliv problémů a s maximální ochotou a vstřícností pana Málka, sejít se i mimo pracovní dny, a to po celou dobu procesu prodeje bytu. Poté co jsme vybrali nejvhodnějšího kupce (významné navýšení kupní ceny licitací), pomohl mu pan Málek i koordinací s finančním poradcem při vyřízení hypotéky. Celý proces prodeje bytu proběhl bez jakýchkoliv problémů a ve slíbených termínech včetně plateb, notářské úschovy a převodu peněz na náš účet. Na závěr proběhlo fyzické předání novému majiteli. Vše proběhlo perfektně, pan Málek měl připraven předávací protokol, kam jsme zapsali potřebné údaje a předali klíče novému majiteli.

S poděkováním za spolupráci a pocitem dobře odvedené práce, jsme se rozloučili s panem Málkem.

Josef Žampa, Lázně Bohdaneč 12/2020.
Makléř Málek Břetislav

Koupě bytu 3+kk s garáží a předzahrádkou, v klidné části města Lázně Bohdaneč

Koupě bytu 3+kk s garáží a předzahrádkou, v klidné části města Lázně Bohdaneč

Dobrý den pane Málku,
touto cestou si Vám dovoluji poděkovat za Váši profesionální práci a přístup, díky kterému jste mi pomohl nastartovat mou novou životní etapu. Velice si cením vaší korektnosti a slušného jednání, se kterým jste mě provedl, pro mě neznámým světem realit a nasměroval mě vždy tak, aby celá koupě mého vysněného bytu proběhla správným způsobem, v co nejkratší době, a to vše s citlivým respektováním mých nelehkých požadavků. Přeji Vám mnoho dalších úspěšných transakcí na poli realit a také spoustu slušných a spokojených klientů. Dnes jsem si dovolila, poslat Vám také hlas v soutěži Realiťák roku, tak budu držet prsty, abyste opět dosáhl na to nejvyšší umístění.

Mějte krásný den, a hlavně buďte zdraví.

S pozdravem,
Lenka Smolová, Lázně Bohdaneč, 10/2020.
Makléř Málek Břetislav

Prohlídka rodinného domu s atraktivní zahradou a výhledem do lesa, 11.132m² - Lázně Bohdaneč

Prohlídka rodinného domu s atraktivní zahradou a výhledem do lesa, 11.132m² - Lázně Bohdaneč

Dobrý den, pane Málku,
děkuji za zaslané informace. Rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za Váš profesionální přístup při prohlídce nemovitosti v Bohdanči. Už třetí rok se snažíme najít vhodný dům pro naši rodinu, ale ještě jsme se nesetkali u realitních makléřů s takovým profesionálním, a přesto osobním přístupem.

Rádi jsme Vás poznali a děkujeme.
Přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů.
Jindřiška Běčáková, Znojmo, 08/2020.
Makléř Málek Břetislav

Koupě chalupy s větším pozemkem a navazujícím lesem, 3715 m² - Mladkov

Koupě chalupy s větším pozemkem a navazujícím lesem, 3715 m² - Mladkov

Dobrý den, pane Málku,
děkujeme, jsme s Vaší prací spokojeni. Heslovitě: vstřícné, seriózní, korektní jednání, dodržení slova, rychlé odpovědi, případný překlep okamžitě opraven.

Přejeme ať se daří
Rostislav a Dana Staňkovi, Česká Třebová, 01/2020
Makléř Málek Břetislav

Cihlový byt 3+1 se 3 zasklenými lodžiemi, 79 m² - Pardubice

Cihlový byt 3+1 se 3 zasklenými lodžiemi, 79 m² - Pardubice

Dobrý den,
v těchto dnech byl dokončen prodej bytu, který jsem zdědil po rodičích. Uskutečnil se prostřednictvím vaší realitní kanceláře, konkrétně pak pana Břetislava Málka. Oslovil jsem ho, jelikož ho z místa bydliště znám osobně a svého rozhodnutí nelituji. Jako realitní makléř prokázal vysokou profesionalitu. Zpracování nabídky bylo velmi trefně provedeno, byly přesně vyzdviženy klady nabízené nemovitosti, přitom byly informace podány pravdivě bez snahy nějak případného zájemce oklamat. Díky jeho realistickému odhadu ceny byl prodej uskutečněn v podstatě okamžitě. Všechny informace jsem dostával v reálném čase, kromě vyklizení věcí po rodičích jsem s prodejem neměl žádné starosti. V bytě jsem prožil celé dětství, takže mi záleželo na tom, kdo bude dál tento byt užívat a výběr zájemce byl proveden citlivě a můžu mít klidné svědomí, že je byt v dobrých rukách, což je samozřejmě i zásluha makléře a jeho profesionálního, a přitom osobního a lidského přístupu. Prodej bytu byl pro mě a mou rodinu završením velice náročného roku s těžkou nemocí v rodině a následným úmrtím rodinného příslušníka. Díky mému rozhodnutí oslovit pana Málka a jeho odvedené práci na prodeji se nám podařilo zvládnout tuto kapitolu života podstatně lehčeji. Uhrazená provize realitní kanceláři se mi tisíckrát vrátila bezvadným průběhem celého prodeje. Pokud bych někdy v budoucnu potřeboval řešit nějaký další problém ohledně nemovitosti, s důvěrou se opět na pana Málka obrátím a s klidným svědomím ho budu doporučovat i známým.

S přáním příjemného dne,
Milan Pavelka, Rovnovládova Bělá, 12/2019
Makléř Málek Břetislav

Již jsme prodali

Jaké máme poptávky?

Koupě bytu v Liberci

cca 100 m2 , min. 4KK , nejlépe stará zástavba, zahrada nebo terasa

Koupě bytu 2+kk nebo 2+1 v Liberci

Koupě menšího bytu v Liberci

Liberec

koupí byt na Masarykově třídě a okolí Lidových sadů

Koupě bytu min. 2KK s terasou v Liberci

byt minimálně 2kk, spis vetsi, s krásným výhledem a velikou terasou nebo předzahrádkou.

Pronájem malého bytu v Liberci

hledám pronájem bytu, bez zvířat, nekuřák

Pronájem bytu v Liberci

hledáme k pronájmu menší byt v Liberci

Pronájem bytu v Liberci

Chtěla by se takto zeptat zda nemáte nějaké volné k byty k pronájmu. Nejlépe 3kk či 3+1 v cenovém rozmezí 13-16 tisíc. Předem moc děkuji za odpověď

Pronájem bytu 2+kk až 2+1 ve Vratislavicích nad Nisou

Paní se synem hledá pronájem ve Vratislavicích

Zobrazeno 8 z 1817

Zobrazit všechny poptávky

Náš tým

Matušková Andrea

Matušková Andrea
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Žárská Karolína

Žárská Karolína
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Sůrová Lenka

Sůrová Lenka
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Málek Břetislav

Málek Břetislav
Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice
Pardubický kraj

Profil makléře

Mičková Michaela

Mičková Michaela
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Miřejovská Soňa

Miřejovská Soňa
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Komárková Věra

Komárková Věra
Profesionální realitní makléřka
Liberecký kraj

Profil makléře

Major Jiří

Major Jiří
Profesionální realitní makléř
Liberecký kraj

Profil makléře

Čechová Jana

Čechová Jana
Realitní makléřka
Ústecký kraj

Čech Jaromír

Čech Jaromír
Profesionální realitní makléř
Ústecký kraj

Profil makléře

Fričová Světlana

Fričová Světlana
Makléřka
Ústecký kraj

Budinská Nikola

Budinská Nikola
Asistentka společnosti
Liberecký kraj

Profil makléře

Brzobohatá Michaela

Brzobohatá Michaela
Profesionální makléř správy nemovitostí
Liberecký kraj

Profil makléře

Eichlerová Jitka

Eichlerová Jitka
Jednatelka správy nemovitostí
Liberecký kraj

Ing. Zeliesko Jiří

Ing. Zeliesko Jiří
Ředitel a jednatel společnosti
Liberecký kraj

Ing. Klouček Ivo

Ing. Klouček Ivo
Správce nemovitostí

Spolupracujeme