Video vizitka 

Co Karolína říká sama o sobě?

Při každé práci si zakládám na lidském přístupu, spolehlivosti a důvěře, kterou s klienty máme navzájem mezi s sebou. A právě v obchodu s realitami považuji tento přístup za klíčový.
Bydlení člověk mnohdy řeší, ať už se jedná o prodej či koupi, pouze jednou za život. Trhu s nemovitostmi nemusí příliš rozumět a potřebuje člověka, který mu v každém případě a s každým krokem pomůže.
Je tedy důležité vybrat si solidního a zkušeného makléře, který bude na této cestě průvodcem stresovými a složitými situacemi, které mohou nastat.
Mojí hlavní prioritou a zároveň odměnou jsou spokojení klienti, kteří se rádi vrátí!
 
Specializuji se na Liberecký kraj, převážně Liberec a Jablonec nad Nisou – prodeje bytů, domů, chalup i chat a též pozemky.
Na základě domluvy pracuji i ve vzdálenějších lokalitách. Stejně tak mě baví i pronájmy bytů, kterých zrealizuji bezmála 40 ročně.
 
Karolína Žárská, realitní makléřka a spolumajitelka realitní kanceláře RELIA s.r.o.

rská_kancel

 

Klienti o Karolíně Žárské

Více než naše informace, vám o Karolíně Žárské napoví reálné zkušenosti našich klientů. Dovolil jsem si zde uvést jednu z posledních referencí, které mi přišly. Mnoho dalších (i budoucích) najdete níže. Ing. Jiří Zeliesko, ředitel společnosti

"Dobrý den pane Zeliesko,
ráda bych touto cestou velmi poděkovala paní Žárské, která se mi starala o pronájem bytu. Vybrala mi skvělého nájemce.
Paní Žárská m
ě průběžně informovala o případných zájemcích, byla nápomocna, chodila na prohlídky. Neměla jsem s pronájmem bytu žádné starosti, vše skvěle zařídila.
Mám s  paní 
Žárskou dobré zkušenosti, v minulosti nám prodala chalupu, proto jsem se na ní obrátila i nyní.
V budoucnu nebudu shánět žádného jiného makléře, jelikož vím, na koho se mohu obrátit a ve všem spolehnout.
Přeji Vám více takových makléřů a spokojených zákazníků! Hezký den a ještě jednou moc děkuji paní Žárské za skvěle odvedenou práci!
Lelková, 2019, Liberec"

Další desítky referencí najdete níže.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

Realiták roku logo
Karolína patří mezi naše špičkové makléře a úspěšně prodává a pronajímá nemovitosti jednu za druhou.
Vrší se jí tak spokojení klienti a krom referencí na našem webu jí opakovaně oceňují v celorepubllikové soutěži Realiťák roku s účastí přes 1000 makléřů.
Soutěž vyhlašují Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová.
Hodnotícími kritérii je krom hlasování veřejnosti, hlavně absolvování zkušebních pohovorů, testů, mystery prohlídek, vypracování odborné studie. Vše pod dohledem přísné odborné poroty. 
 

Jak bude Karolína úspěšná v letošním roce 2021

K dnešnímu dni je Karolína zatím opět na 1. místě v Libereckém kraji.
Jak to bude na konci roku, záleží i na vás.  
Pokud chcete dát Karolíně hlas, můžete tak učinit zde.

Jak to dopadlo v roce 2020?

Vítěz 2 kategorií soutěže Realiťák roku 2020 a nádherné 14. místo v rámci celé ČR
Okres Liberec      - 1. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlavní soutěž = hlasování veřejnosti + testy + hodnocení poroty + dosažené výsledky + realizované zakázky
Liberecký kraj      - 1. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlavní soutěž = hlasování veřejnosti + testy + hodnocení poroty + dosažené výsledky + realizované zakázky
Česká republika  - 14.  místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlavní soutěž = hlasování veřejnosti + testy + hodnocení poroty + dosažené výsledky + realizované zakázky
Realitak-roku-2020-Liberecky-Kraj

Jak to dopadlo v roce 2019?

Vítěz 2 kategorií soutěže Realiťák roku 2019 a nádherné 2. místo v rámci celé ČR v hlasování veřejnosti
Liberecký kraj      - 1. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlavní soutěž = hlasování veřejnosti + testy + hodnocení poroty + dosažené výsledky + realizované zakázky
Liberecký kraj      - 1. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlasování veřejnosti
Česká republika  - 2. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlasování veřejnosti
Česká republika  - 7. místo: Karolína Žárská - RELIA, s.r.o.  kategorie - hlavní soutěž = hlasování veřejnosti + testy + hodnocení poroty + dosažené výsledky + realizované zakázky
 
 
  RELIA_Sklik_970x310_Zarska