RELIA, nejlepší realitní kancelář v okrese. Vítěz soutěže Realitka roku.

Realitní kancelář Relia slaví výjimečný úspěch!

Již třetí rok v řadě se nám podařilo zvítězit v okrese Liberec v prestižní celostátní soutěži Realitka roku. 

Slavnostní vyhlášení a předání plaket vítězům 3. ročníku projektu Realitka roku proběhlo ve středu 31.1.  v krásných prostorách Staroměstské radnice v Brožíkově síni.  Za RELII převzala ocenění prokuristka Karolína Žárská.

Oslavujeme úchvatných 32 let na realitním trhu, a opět jsme potvrdili, že patříme mezi absolutní špičku v realitním sektoru a neustále si upevňujeme svou pozici ve svém regionu.


Toto vítězství je pro nás nejen potvrzením naší kvality a profesionality, ale také dokladem důvěry a spokojenosti našich klientů. Je to pro nás obrovská pocta a zároveň silná motivace do dalších let, abychom našim klientům i nadále poskytovali služby té nejvyšší kvality.


V době, kdy se realitní trh neustále vyvíjí a klienti vyhledávají spolehlivost a profesionalitu, stojí Relia pevně na základech dlouholetých zkušeností a inovativního přístupu. Díky využívání moderních technologií a postupů, jako jsou kvalitní fotografie, videoprezentace a 3D vizualizace, umožňujeme prezentovat nemovitosti v nejlepším možném světle a maximálně vyhovět požadavkům našich klientů.


Za tímto úspěchem stojí nejen naše společnost jako celek pod vedením nestora realitního oboru, Ing. Jiřího Zelieska, ale i celý tým nesmírně talentovaných a oddaných makléřů. Mezi nimi například Karolína Žárská, která v individuální soutěži Realiťák roku nejenže obhájila své prvenství jako nejlepší makléřka v Libereckém kraji, ale také se umístila na 10. místě v celé České republice, což jasně dokazuje její odbornost a závazek k excelenci. Stejně tak Andrea Štrynclová, další klíčová členka našeho týmu, zvítězila mezi makléři v okrese Jablonec nad Nisou a upevnila si tam své vedoucí postavení.


Relia dokazuje, že kvalitní práce a spokojený klient jsou klíčem k úspěchu. Naše úsilí a snaha nejen o prodej nemovitostí, ale také o kultivaci realitního trhu a poskytování nadstandardních služeb, jsou oceněny nejen v rámci soutěže Realitka roku, ale především v každodenním životě našich klientů.


Podpora a důvěra klientů, které jsme si během let vybudovali, jsou pro nás nejlepší motivací k další práci a inovacím. Vítězství v soutěži Realitka roku 2023 je pro Relii nejen oceněním naší minulé práce, ale také závazkem a motivací pro budoucnost. Ať už prodáváte nebo kupujete, s Relií jste v dobrých rukou.


Všem našim klientům děkujeme za důvěru a podporu, kterou nám vyjadřujete. Vaše spokojenost a úspěšné obchody jsou naší nejlepší vizitkou.

A pokud jste s naší prací spokojeni, nezapomeňte nás podpořit hlasováním i ve 4. ročníku soutěže Realitka roku 2024.