Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj

Realitním makléřem jsem od roku 2013.

 

Specializuji se zejména na oblast Pardubického kraje a na navazující část Královehradeckého kraje.

 

Co ode mě mohou prodávající očekávat?
Především co slíbím, to splním. Prodej nastavuji tak, abych využil bohaté zkušenosti své i celé naší společnosti a nemovitost se prodala za více, než by to mohl dokázat sám majitel.
 
A než bych hovořil sám o sobě, bude lepší, když si přečtete ukázku, co o mě napsali sami klienti. Z níže uvedených referencí si dovoluji vybrat ty z letošního roku 2021.

Dobrý večer,
pana Málka jsem poznala asi před 6 lety, když jsem kupovala byt. Byl velice vstřícný a našel mi byt podle mého přání, v krátké době. Komunikace s ním v pořádku, jedná rychle a vstřícně. Koncem loňského roku jsem hledala nájemníka do bytu. Oslovila jsem opět pana Málka. Našel mi nájemnici během 2 dnů. Veškerá administrativa byla provedena bleskově a bezchybně. Jsem s jeho službami velice spokojena, je příjemný, lidský, profesionál.

 

Věra Štěrbová, Lázně Bohdaneč

Vážený pane Málku,
dovolte mi, abych Vám vyjádřila své velké poděkování za pomoc při pronajmutí mého bytu v Pardubicích na Dukle. Koncem loňského roku (2020) jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala nově pronajmout byt po nájemníkovi, který odešel do jiného města. Protože je mi 75 let a s touto problematikou mám jen malé zkušenosti, zvažovala jsem využít služeb některé z realitních kanceláří. Při prohlížení nabídek na internetu mně zaujala nabídka vaší realitní kanceláře RELIA s.r.o. v Lázních Bohdaneč, a to i proto, že sama v Bohdanči bydlím. Skutečnost předčila moje očekávání. S takovou profesionalitou, flexibilitou a upřímným zájmem řešit celou situaci, spolu s aktivní pomocí při odstraňování některých nedostatků přímo v bytě se člověk setkává pouze výjimečně. Díky Vám byl byt, v podstatě za 14 dní po prvním kontaktu s Vámi, pronajat novému nájemníkovi, včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Po tom všem jsem dospěla jednoznačně k názoru, že "Realiťák roku" je ve správných rukou a realitní kancelář RELIA s.r.o. může být hrdá, že takový pracovník je součástí jejího kolektivu.

 

Ještě jednou díky,  Ing. Radoslava Formánková, Lázně Bohdaneč

Vážený pane inženýre,
zasílám Vám recenzi na realitního makléře, se kterým jsem jednal a který mi pomáhal prodat pozemek v obci Horka u Chrasti. Chtěl bych Vaší realitní společnosti velice poděkovat, za přístup, obzvláště tohoto konkrétního makléře. Jednal jsem s panem Břetislavem Málkem, kterého mohu jen doporučit! Jednání bylo rychlé, vždy telefonoval kvůli důležitým věcem, a kvůli těm méně důležitým psal e-maily. Nikdy jsem se neocitl v nějaké nepřehledné situaci, vždy mi bylo vše jasně vysvětleno, vše mělo přehled. I přes tuto dobu, kdy je vše daleko těžší a zdlouhavější kvůli korona-viru, byl pan Málek velice rychlý v jakémkoliv jednání a vyřizování. Prodával jsem s jeho pomocí pozemek, který mi dokázal ještě více zhodnotit, a takřka jsem nemusel hnout prstem. Tímto dávám 5 z 5 panu Břetislavu Málkovi z města Lázně Bohdaneč.

 

Jan Šuhájek, Lázně Bohdaneč

Pro klienty stávající i budoucí

Vážený kliente,

jsem tu, abych vyřešil Vaše starosti, nebo pomohl naplnit Vaše sny, a přání, týkající se nemovitostí.

 

Díky naší realitní kanceláři, která se úspěšně pohybuje na trhu nemovitostí od roku 1992, to je již 29 let, mám za sebou fajn partu kolegů a vypracovaný systém prodeje. Všechny kroky na sebe navazují, a vedou k úspěšnému vyřešení situace. Pokud máte potřebu cokoliv řešit v oblasti nemovitostí a nemáte čas, energii, nebo dostatek informací, aby vše proběhlo rychle, přehledně a bezpečně, stačí zavolat na níže uvedené telefonní číslo, nebo napsat e-mail a já se o to postarám. Řešení Vaší situace se pro mě stane prioritou a závazkem.

 

Vaše požadavky se mohou týkat celého spektra naší činnosti. Od zadání  poptávky, stanovení tržní ceny, přes vypořádání spoluvlastnického podílu, řešení exekucí, hypoték, dědictví, až po prodej, či nákup nemovitostí všeho druhu.

 

Při své práci používám všechny moderní nástroje prodeje, které jsou dnes dostupné. Ukázka zde.

 

Zda se mi to daří, se můžete dozvědět v dále uvedených referencích od mých klientů.

 

Pokud chcete, aby váš prodej proběhl co nejlépe a za nejvyšší cenu, vybírejte si ty nejlepší makléře.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

V roce 2019, kdy se naplno zúčastnil celorepublikové soutěž Realitní makléř roku, se stal vítězem Pardubického kraje, a což je ještě cennější, obsadil 2. místo v rámci celé České republiky. V roce 2020 pak zopakoval úspěch a byl druhým nejlepším makléřem v kraji.

V letošním roce se naplno věnuje zakázkám a soutěže se neúčastní.

Rok 2020 konečné výsledky
2. místo - Pardubický kraj

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - Pardubický kraj

2. místo - Česká republika

Proč pracuji v realitách?

Bydlení je jednou se základních potřeb. A realitní makléř může být u toho, když si lidé plní své sny. Může jim v tom pomáhat.
V RELII pracuji proto, že má opravdu kvalitně propracovaný systém, který podporuje jak profesní tak i osobní rozvoj pracovníků
a zajišťuje pro klienty nadstandardní servis a to oceňují.
Ten pocit, když vyřešíte klientovi problémy, za to stojí. 

Profesionál s nejvyšší kvalifikací

I když nemusel, neboť již praxí splňoval požadavky na Realitního zprostředkovatele, podle zcela nového Zákona 39/2020 Sb.,  který od roku 2020 reguluje činnost realitních kanceláří, tak Břetislav Málek absolvoval a úspěšně složil státní zkoušky na tuto profesi.

 

Tím se jen potvrzují jeho umění prodeje a znalosti realitního obchodu.

 

Všechny tyto kvality samozřejmě získají prodávající, kteří využívají jeho služby.

Pobočka Lázně Bohdaneč

Pobočka RELIA, Lázně Bohdaneč, ulice Šípkova 81, 533 41

Provozní hodiny:
Pondělí: 9.00 až 12.00 
Čtvrtek: 13.00 až 17.00
Ostatní dny po telefonické domluvě.

Parkování:
Příjezd a parkování je možný buď z ulice Za Pivovarem, nebo na novém veřejném parkovišti přímo na ulici Šípkova, asi 50m od kanceláře. 

Co o mě říkají klienti?

N49235 - Pozemek u lesa na konci obce Stéblová, 604 m² (2)

Dobrý den, se službami RK Relia s.r.o Lázně Bohdaneč jsme byli velmi spokojeni. Pana Málka jsme oslovili ohledně prodeje nezasíťovaného pozemku v obci Stéblová. Již na první schůzce měl připravené veškeré potřebné informace, což nás velice mile překvapilo. Pokud bylo potřeba dořešit nějaké nejasnosti byl vždy velmi ochotný...
Číst více

N49235 - Pozemek u lesa na konci obce Stéblová, 604 m²

Dobrý den, S vašimi službami jsme byli velmi spokojeni, svojí referenci posílám. Pan Málek byl velmi ochotný, komunikace byla naprosto bezproblémová. Nezasíťovaný pozemek nechal zaměřit, získal všechna vyjádření na sítě a další informace týkající se zastavitelného území a jeho využití, které bychom museli obtížně získávat sami. Byli jsme velmi spokojeni a spolupráci s realitní kanceláří Relia může...
Číst více

N49431 - Chatička se 3 jezírky na samotě v lese, 1584 m² - Dolní Babákov

Ahoj Břéťo, musím ti za přístup a ochotu při prodeji chaty v Babákově upřímně poděkovat. Jsme spokojeni. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Přeji hodně štěstí a úspěchů další práci. Moc děkuji. Karel Urban
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.