Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj

Mé služby pro vás

Prodej domů a bytů

Zprostředkuji prodej vašeho domu i bytu. Rychle a bezstarostně.

Pronájem bytů a domů

Najdu ty nelepší nájemce pro vaši nemovitost, prověřím je, včetně kontroly, zda nemají exekuce.

Prodej pozemků

U prodeje pozemků se nesmí podcenit příprava. Je potřeba znát více informací, než u bytů i domů.

Posudky pro dědická řízení

Zpracuji v krátké době ocenění vyžadované notářem.

Pronájem komerčních prostor

I u kanceláří a skladů je důležitá korektnost a solventnost nájemce.

Tržní ocenění nemovitostí

Chcete, nebo potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti. Ráda poradím.

Realitním makléřem jsem od roku 2013.

Specializuji se zejména na oblast Pardubického kraje a na navazující část Královehradeckého kraje. Po dohodě jsem schopen zobchodovat nemovitost téměř kdekoliv, např. v Praze, nebo v Orlických horách. 

Co ode mě mohou prodávající očekávat?
Především co slíbím, to splním. Prodej nastavuji tak, abych využil bohaté zkušenosti své i celé naší společnosti a nemovitost se prodala za více, než by to mohl dokázat sám majitel.
 
A než bych hovořil sám o sobě, bude lepší, když si přečtete ukázku, co o mě napsali sami klienti. Z níže uvedených referencí si dovoluji vybrat tyto:

Vážený pane Málku,

děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. Musím říci, že dělám v obchodě 20let a v dnešní době působíte jako zjevení. Vaše spolehlivost, dochvilnost a empatie jsou až neuvěřitelné. Děkujeme za to, jak se osobně staráte o vše, co je spojené s pořízením a pronájmem nemovitosti. Realizovali jsem s Vámi pořízení dvou bytů a  následný pronájem. Vše proběhlo k naší spokojenosti díky Vaší péči.

Pokud někdo řešíte nákup, prodej nebo pronájem nemovitosti, pan Málek je ten, kdo Vám vše vyřídí s neuvěřitelnou spolehlivostí.

Ještě jednou veliké poděkování a věříme, že se ještě setkáme při využívání Vašich skvělých služeb.

S pozdravem, manželé Schejbalovi

Vážený pane Málku,
dovolte mi, abych Vám vyjádřila své velké poděkování za pomoc při pronajmutí mého bytu v Pardubicích na Dukle. Koncem loňského roku (2020) jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala nově pronajmout byt po nájemníkovi, který odešel do jiného města. Protože je mi 75 let a s touto problematikou mám jen malé zkušenosti, zvažovala jsem využít služeb některé z realitních kanceláří. Při prohlížení nabídek na internetu mně zaujala nabídka vaší realitní kanceláře RELIA s.r.o. v Lázních Bohdaneč, a to i proto, že sama v Bohdanči bydlím. Skutečnost předčila moje očekávání. S takovou profesionalitou, flexibilitou a upřímným zájmem řešit celou situaci, spolu s aktivní pomocí při odstraňování některých nedostatků přímo v bytě se člověk setkává pouze výjimečně. Díky Vám byl byt, v podstatě za 14 dní po prvním kontaktu s Vámi, pronajat novému nájemníkovi, včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Po tom všem jsem dospěla jednoznačně k názoru, že "Realiťák roku" je ve správných rukou a realitní kancelář RELIA s.r.o. může být hrdá, že takový pracovník je součástí jejího kolektivu.

 

Ještě jednou díky,  Ing. Radoslava Formánková, Lázně Bohdaneč

Vážený pane inženýre,
zasílám Vám recenzi na realitního makléře, se kterým jsem jednal a který mi pomáhal prodat pozemek v obci Horka u Chrasti. Chtěl bych Vaší realitní společnosti velice poděkovat, za přístup, obzvláště tohoto konkrétního makléře. Jednal jsem s panem Břetislavem Málkem, kterého mohu jen doporučit! Jednání bylo rychlé, vždy telefonoval kvůli důležitým věcem, a kvůli těm méně důležitým psal e-maily. Nikdy jsem se neocitl v nějaké nepřehledné situaci, vždy mi bylo vše jasně vysvětleno, vše mělo přehled. I přes tuto dobu, kdy je vše daleko těžší a zdlouhavější kvůli korona-viru, byl pan Málek velice rychlý v jakémkoliv jednání a vyřizování. Prodával jsem s jeho pomocí pozemek, který mi dokázal ještě více zhodnotit, a takřka jsem nemusel hnout prstem. Tímto dávám 5 z 5 panu Břetislavu Málkovi z města Lázně Bohdaneč.

 

Jan Šuhájek, Lázně Bohdaneč

Pro klienty stávající i budoucí

Vážený kliente,

jsem tu, abych vyřešil Vaše starosti, nebo pomohl naplnit Vaše sny a přání, týkající se nemovitostí.

Díky naší realitní kanceláři, která se úspěšně pohybuje na trhu nemovitostí od roku 1992, tedy přes 3 desitky let(!), mám za sebou fajn partu kolegů a vypracovaný systém prodeje. Všechny kroky na sebe navazují a vedou k úspěšnému vyřešení situace. Pokud máte potřebu cokoliv řešit v oblasti nemovitostí a nemáte čas, energii, nebo dostatek informací, aby vše proběhlo rychle, přehledně a bezpečně, stačí zavolat na níže uvedené telefonní číslo, nebo napsat e-mail a já se o to postarám. Řešení Vaší situace se pro mě stane prioritou a závazkem.

Vaše požadavky se mohou týkat celého spektra naší činnosti. Od zadání  poptávky, stanovení tržní ceny, přes vypořádání spoluvlastnického podílu, řešení exekucí, hypoték, dědictví, až po prodej, či nákup nemovitostí všeho druhu.

Při své práci používám všechny moderní nástroje prodeje, které jsou dnes dostupné. Ukázka zde.

Zda se mi to daří, se můžete dozvědět v dále uvedených referencích od mých klientů.

Pokud chcete, aby váš prodej proběhl co nejlépe a za nejvyšší cenu, vybírejte si ty nejlepší makléře.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

V roce 2019, kdy se naplno zúčastnil celorepublikové soutěž Realitní makléř roku, se stal vítězem Pardubického kraje, a což je ještě cennější, obsadil 2. místo v rámci celé České republiky. V roce 2020 pak zopakoval úspěch a byl druhým nejlepším makléřem v kraji.

V současné době se naplno věnuje zakázkám a soutěže se neúčastní.

Předchozí ročníky soutěže Realiťák roku

Rok 2020 konečné výsledky
2. místo - Pardubický kraj

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - Pardubický kraj

2. místo - Česká republika

Proč pracuji v realitách?

Bydlení je jednou se základních potřeb. A realitní makléř může být u toho, když si lidé plní své sny. Může jim v tom pomáhat.
V RELII pracuji proto, že má opravdu kvalitně propracovaný systém, který podporuje jak profesní tak i osobní rozvoj pracovníků
a zajišťuje pro klienty nadstandardní servis a to oceňují.
Ten pocit, když vyřešíte klientovi problémy, za to stojí. 

Profesionál s nejvyšší kvalifikací

I když nemusel, neboť již praxí splňoval požadavky na Realitního zprostředkovatele, podle zcela nového Zákona 39/2020 Sb.,  který od roku 2020 reguluje činnost realitních kanceláří, tak Břetislav Málek absolvoval a úspěšně složil státní zkoušky na tuto profesi.

Tím se jen potvrzují jeho umění prodeje a znalosti realitního obchodu.

Všechny tyto kvality samozřejmě získají klienti, kteří využívají jeho služby.

Pobočka Lázně Bohdaneč

Pobočka RELIA, Lázně Bohdaneč, ulice Šípkova 81, 533 41

Provozní hodiny:
Pondělí: 9.00 až 12.00 
Čtvrtek: 13.00 až 17.00
Ostatní dny po telefonické domluvě.

Parkování:
Příjezd a parkování je možný buď z ulice Za Pivovarem, nebo na novém veřejném parkovišti přímo na ulici Šípkova, asi 50m od kanceláře. 

Co o mě říkají klienti?

N50042 - Prodej prostorného RD v klidném místě, 1120 m² - Lázně Bohdaneč

Pane Málku, děkujeme za Vaši spolupráci při prodeji naší nemovitosti v Lázních Bohdanči, L. Janáčka 555. Především oceňujeme hladký a bezkonfliktní průběh celé transakce, počínaje velmi dobrou prezentací nemovitosti v nabídce, zařízení veškerých formálních náležitostí spojených s prodejem a nakonec i bezproblémové předání novému majiteli. Hlavním důvodem, proč jsme zvolili při prodeji domu spolupr...
Číst více

N49968 - Pronájem pěkného bytu 3+kk s garáží, 84 m² - Lázně Bohdaneč

Dobrý den pane Málku, ráda bych Vám poděkovala za velmi milou spolupráci a pomoc v souvislosti s pronájmem bytu. Váš přístup je velmi profesionální, přesto přátelský a milý. Domluva s Vámi byla vždy k mé spokojenosti a za celou dobu nedošlo k žádným komplikacím. Vše proběhlo velmi rychle, což mi pomohlo v mé životní situaci. Určitě bych Vás doporučila všem, kdo řeší svoji bytovou situaci. V dnešní...
Číst více

N49944 - Pronájem bytu 3+1 s balkonem, 58m² - Pardubice (Polabiny)

Dobrý den, s panem Málkem jsme spolupracovali na pronájmu bytu v Pardubicích. Jeho přístup byl velice ochotný a snažil se nám vždy trpělivě ve všem vyhovět. Pronájem proběhl rychle, vzájemnou spolupráci hodnotím jako výbornou a pokud bych chtěla prodávat či pronajímat byt, určitě bych pana Málka ráda doporučila všem ostatním. RZ
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.

Historický rodinný dům v centru města Kutná Hora, 287 m2

Historický rodinný dům v centru města Kutná Hora, 287 m2

Cena
7 990 000 Kč
Obec
Kutná Hora
Pronájem bytu 2+kk s lodžií, 42 m2 - Lázně Bohdaneč

Pronájem bytu 2+kk s lodžií, 42 m2 - Lázně Bohdaneč

Cena
8 200 Kč za měsíc
Obec
Lázně Bohdaneč
Cihlový byt 2+1 v klidném místě, 71m2 - Pardubice (Dukla)

Cihlový byt 2+1 v klidném místě, 71m2 - Pardubice (Dukla)

Cena
3 490 000 Kč
Obec
Pardubice

Mé prodané nemovitosti

Výběr nemovitostí, které jsem již prodal nebo pronajal.

Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj