Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj

Mé služby pro vás

Prodej domů a bytů

Zprostředkuji prodej vašeho domu i bytu. Rychle a bezstarostně.

Pronájem bytů a domů

Najdu ty nelepší nájemce pro vaši nemovitost, prověřím je, včetně kontroly, zda nemají exekuce.

Prodej pozemků

U prodeje pozemků se nesmí podcenit příprava. Je potřeba znát více informací, než u bytů i domů.

Posudky pro dědická řízení

Zpracuji v krátké době ocenění vyžadované notářem.

Pronájem komerčních prostor

I u kanceláří a skladů je důležitá korektnost a solventnost nájemce.

Tržní ocenění nemovitostí

Chcete, nebo potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti. Ráda poradím.

Oblasti mého působení

Specializuji se na oblast Partdubického kraje a na navazující část Krákovehradeckého kraje. Po dohodě prodávám nemovitosti  téměř Kdekoliv, např. v Praze, nebo v Orlických horách.

Má vize a poslání

Jako dlouholetý realitní makléř v RELIA (přes 10 let), mám jasnou vizi své práce. 

Chci být pro své klienty společníkem, poradcem a spolehlivým partnerem při prodeji jejich nemovitostí, na jejich cestě k novému domovu nebo investici.


Rozumím komplexnosti realitního trhu a jeho dynamice a snažím se neustále přizpůsobovat a předjímat trendy, abych mohl poskytnout nejlepší služby. Mým cílem je propojit mé široké znalosti trhu s důkladností a pečlivostí, které jsou nezbytné pro úspěšné realitní transakce. 


Klíčovým prvkem mé vize je etika a integrita. Zavázal jsem se k transparentnosti ve všech aspektech mé práce, ať už jde o komunikaci s klienty, vyjednávání s protistranami nebo při posuzování hodnoty nemovitosti. Nepracuji jen pro uspokojení svých klientů, ale také pro udržení vysoké úrovně profesionality a důvěryhodnosti.


Mou ambicí je vdechnout čerstvý vzduch do tradičního realitního obchodu, zachovat slušnost a poctivost a navíc přinést nové, inovativní přístupy, využívat nejnovější technologie a efektivní marketing nemovitostí.


Nechci, aby moje služby byly pro mé klienty jen obchodem s nemovitostmi. Mým cílem je, aby si každý můj klient odnesl pozitivní zkušenost a pocit, že jeho potřeby byly plně uspokojeny.

 

Jak se mi to daří?  Nejlépe to ukáží  reference klientů.  Z níže uvedených referencí si dovoluji vybrat tyto:

Vážený pane Málku,

děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. Musím říci, že dělám v obchodě 20let a v dnešní době působíte jako zjevení. Vaše spolehlivost, dochvilnost a empatie jsou až neuvěřitelné. Děkujeme za to, jak se osobně staráte o vše, co je spojené s pořízením a pronájmem nemovitosti. Realizovali jsem s Vámi pořízení dvou bytů a  následný pronájem. Vše proběhlo k naší spokojenosti díky Vaší péči.

Pokud někdo řešíte nákup, prodej nebo pronájem nemovitosti, pan Málek je ten, kdo Vám vše vyřídí s neuvěřitelnou spolehlivostí.

Ještě jednou veliké poděkování a věříme, že se ještě setkáme při využívání Vašich skvělých služeb.

S pozdravem, manželé Schejbalovi

Vážený pane Málku,
dovolte mi, abych Vám vyjádřila své velké poděkování za pomoc při pronajmutí mého bytu v Pardubicích na Dukle. Koncem loňského roku (2020) jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala nově pronajmout byt po nájemníkovi, který odešel do jiného města. Protože je mi 75 let a s touto problematikou mám jen malé zkušenosti, zvažovala jsem využít služeb některé z realitních kanceláří. Při prohlížení nabídek na internetu mně zaujala nabídka vaší realitní kanceláře RELIA s.r.o. v Lázních Bohdaneč, a to i proto, že sama v Bohdanči bydlím. Skutečnost předčila moje očekávání. S takovou profesionalitou, flexibilitou a upřímným zájmem řešit celou situaci, spolu s aktivní pomocí při odstraňování některých nedostatků přímo v bytě se člověk setkává pouze výjimečně. Díky Vám byl byt, v podstatě za 14 dní po prvním kontaktu s Vámi, pronajat novému nájemníkovi, včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Po tom všem jsem dospěla jednoznačně k názoru, že "Realiťák roku" je ve správných rukou a realitní kancelář RELIA s.r.o. může být hrdá, že takový pracovník je součástí jejího kolektivu.

 

Ještě jednou díky,  Ing. Radoslava Formánková, Lázně Bohdaneč

Vážený pane inženýre,
zasílám Vám recenzi na realitního makléře, se kterým jsem jednal a který mi pomáhal prodat pozemek v obci Horka u Chrasti. Chtěl bych Vaší realitní společnosti velice poděkovat, za přístup, obzvláště tohoto konkrétního makléře. Jednal jsem s panem Břetislavem Málkem, kterého mohu jen doporučit! Jednání bylo rychlé, vždy telefonoval kvůli důležitým věcem, a kvůli těm méně důležitým psal e-maily. Nikdy jsem se neocitl v nějaké nepřehledné situaci, vždy mi bylo vše jasně vysvětleno, vše mělo přehled. I přes tuto dobu, kdy je vše daleko těžší a zdlouhavější kvůli korona-viru, byl pan Málek velice rychlý v jakémkoliv jednání a vyřizování. Prodával jsem s jeho pomocí pozemek, který mi dokázal ještě více zhodnotit, a takřka jsem nemusel hnout prstem. Tímto dávám 5 z 5 panu Břetislavu Málkovi z města Lázně Bohdaneč.

 

Jan Šuhájek, Lázně Bohdaneč

Pro klienty stávající i budoucí

Vážený kliente,

jsem tu, abych vyřešil Vaše starosti, nebo pomohl naplnit Vaše sny a přání, týkající se nemovitostí.

Díky naší realitní kanceláři, která se úspěšně pohybuje na trhu nemovitostí od roku 1992, tedy přes 3 desitky let(!), mám za sebou fajn partu kolegů a vypracovaný systém prodeje. Všechny kroky na sebe navazují a vedou k úspěšnému vyřešení situace. Pokud máte potřebu cokoliv řešit v oblasti nemovitostí a nemáte čas, energii, nebo dostatek informací, aby vše proběhlo rychle, přehledně a bezpečně, stačí zavolat na níže uvedené telefonní číslo, nebo napsat e-mail a já se o to postarám. Řešení Vaší situace se pro mě stane prioritou a závazkem.

Vaše požadavky se mohou týkat celého spektra naší činnosti. Od zadání  poptávky, stanovení tržní ceny, přes vypořádání spoluvlastnického podílu, řešení exekucí, hypoték, dědictví, až po prodej, či nákup nemovitostí všeho druhu.

Při své práci používám všechny moderní nástroje prodeje, které jsou dnes dostupné. Ukázka zde.

Zda se mi to daří, se můžete dozvědět v dále uvedených referencích od mých klientů.

Pokud chcete, aby váš prodej proběhl co nejlépe a za nejvyšší cenu, vybírejte si ty nejlepší makléře.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

V roce 2019, kdy se naplno zúčastnil celorepublikové soutěž Realitní makléř roku, se stal vítězem Pardubického kraje, a což je ještě cennější, obsadil 2. místo v rámci celé České republiky. V roce 2020 pak zopakoval úspěch a byl druhým nejlepším makléřem v kraji.

V současné době se naplno věnuje zakázkám a soutěže se neúčastní.

Předchozí ročníky soutěže Realiťák roku

Rok 2020 konečné výsledky
2. místo - Pardubický kraj

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - Pardubický kraj

2. místo - Česká republika

Proč pracuji v realitách?

Bydlení je jednou se základních potřeb. A realitní makléř může být u toho, když si lidé plní své sny. Může jim v tom pomáhat.
V RELII pracuji proto, že má opravdu kvalitně propracovaný systém, který podporuje jak profesní tak i osobní rozvoj pracovníků
a zajišťuje pro klienty nadstandardní servis a to oceňují.
Ten pocit, když vyřešíte klientovi problémy, za to stojí. 

Profesionál s nejvyšší kvalifikací

I když nemusel, neboť již praxí splňoval požadavky na Realitního zprostředkovatele, podle zcela nového Zákona 39/2020 Sb.,  který od roku 2020 reguluje činnost realitních kanceláří, tak Břetislav Málek absolvoval a úspěšně složil státní zkoušky na tuto profesi.

Tím se jen potvrzují jeho umění prodeje a znalosti realitního obchodu.

Všechny tyto kvality samozřejmě získají klienti, kteří využívají jeho služby.

Pobočka Lázně Bohdaneč

Pobočka RELIA, Lázně Bohdaneč, ulice Šípkova 81, 533 41

Provozní hodiny:
Pondělí: 9.00 až 12.00 
Čtvrtek: 13.00 až 17.00
Ostatní dny po telefonické domluvě.

Parkování:
Příjezd a parkování je možný buď z ulice Za Pivovarem, nebo na novém veřejném parkovišti přímo na ulici Šípkova, asi 50m od kanceláře. 

Co o mě říkají klienti?

N50097 - Prodej menšího RD s udržovanou zahradou v Řestokách (Chrast) - 606 m²

Dobrý den, pane Málku, chceme Vám z celého srdce poděkovat za prodej našeho domu. Vsadili jsme na Vás a byla to nejlepší volba. Jste tím, co si představuji za profesí makléř. Od začátku jsme viděli, že jste profesionál. Vystupujete velice příjemně a klidně, nic nevnucujete. Nemovitost jste si nejprve pečlivě prohlédl, zjistil všechny důležité věci, navrhl jste nám optimální prodejní cenu, díky kte...
Číst více

N50133 - Koupě historického rodinného domu v centru města Kutná Hora, 287 m²

Dobrý den, pane Málku, po nabitém letním programu jsme se konečně dostali k zhodnocení vašich služeb za celou naši skupinu:-). Rádi bychom touto cestou poděkovali realitnímu makléři panu Břetislavu Málkovi za ochotu, profesionalitu, osobní přístup a cenné rady s vynikajícím servisem v rámci celého procesu koupě bytového domu v Kutné Hoře. Přestože v našem případě byli dva prodávající a čtyři kupuj...
Číst více

N50042 - Koupě prostorného RD v klidném místě, 1120 m² - Lázně Bohdaneč

Dobrý den pane Málku, musím říct, že i když jste byl v podstatě protistrana hájící zájmy prodávajícího, jednal jste férově. Na prohlídce jste nemluvil jen o pozitivních věcech, ale upozornil i na nedostatky, což by mohlo některé kupující odradit. Oceňujeme, že jste s námi absolvoval z našeho pohledu velké množství prohlídek (některé byly i po podpisu rezervační smlouvy) a rychle a věcně reagoval n...
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.

Prostorný RD s velkým potenciálem, 1706 m2 - Němčice (Loket)

Prostorný RD s velkým potenciálem, 1706 m2 - Němčice (Loket)

Cena
6 800 000 Kč
Obec
Loket
Nově zrekonstruovaný RD v Hradci Králové, 602 m2

Nově zrekonstruovaný RD v Hradci Králové, 602 m2

Cena
10 990 000 Kč
Obec
Hradec Králové
Pronájem pěkného bytu 2+kk, 60 m2 - Pardubice (Dukla)

Pronájem pěkného bytu 2+kk, 60 m2 - Pardubice (Dukla)

Cena
10 500 Kč za měsíc
Obec
Pardubice

Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj