Málek Břetislav

Profesionální realitní makléř, vedoucí pobočky Pardubice · Pardubický kraj

Realitním makléřem jsem od roku 2013.

 

Specializuji se zejména na oblast Pardubického kraje a na navazující část Královehradeckého kraje.

 

Co ode mě mohou prodávající očekávat?
Především co slíbím, to splním. Prodej nastavuji tak, abych využil bohaté zkušenosti své i celé naší společnosti a nemovitost se prodala za více, než by to mohl dokázat sám majitel.
 
A než bych hovořil sám o sobě, bude lepší, když si přečtete ukázku, co o mě napsali sami klienti. Z níže uvedených referencí si dovoluji vybrat ty z letošního roku 2021.

Vážený pane Málku,

děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. Musím říci, že dělám v obchodě 20let a v dnešní době působíte jako zjevení. Vaše spolehlivost, dochvilnost a empatie jsou až neuvěřitelné. Děkujeme za to, jak se osobně staráte o vše, co je spojené s pořízením a pronájmem nemovitosti. Realizovali jsem s Vámi pořízení dvou bytů a  následný pronájem. Vše proběhlo k naší spokojenosti díky Vaší péči.

Pokud někdo řešíte nákup, prodej nebo pronájem nemovitosti, pan Málek je ten, kdo Vám vše vyřídí s neuvěřitelnou spolehlivostí.

Ještě jednou veliké poděkování a věříme, že se ještě setkáme při využívání Vašich skvělých služeb.

S pozdravem manželé Schejbalovi, 12/2021

Vážený pane Málku,
dovolte mi, abych Vám vyjádřila své velké poděkování za pomoc při pronajmutí mého bytu v Pardubicích na Dukle. Koncem loňského roku (2020) jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala nově pronajmout byt po nájemníkovi, který odešel do jiného města. Protože je mi 75 let a s touto problematikou mám jen malé zkušenosti, zvažovala jsem využít služeb některé z realitních kanceláří. Při prohlížení nabídek na internetu mně zaujala nabídka vaší realitní kanceláře RELIA s.r.o. v Lázních Bohdaneč, a to i proto, že sama v Bohdanči bydlím. Skutečnost předčila moje očekávání. S takovou profesionalitou, flexibilitou a upřímným zájmem řešit celou situaci, spolu s aktivní pomocí při odstraňování některých nedostatků přímo v bytě se člověk setkává pouze výjimečně. Díky Vám byl byt, v podstatě za 14 dní po prvním kontaktu s Vámi, pronajat novému nájemníkovi, včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojených. Po tom všem jsem dospěla jednoznačně k názoru, že "Realiťák roku" je ve správných rukou a realitní kancelář RELIA s.r.o. může být hrdá, že takový pracovník je součástí jejího kolektivu.

 

Ještě jednou díky,  Ing. Radoslava Formánková, Lázně Bohdaneč

Vážený pane inženýre,
zasílám Vám recenzi na realitního makléře, se kterým jsem jednal a který mi pomáhal prodat pozemek v obci Horka u Chrasti. Chtěl bych Vaší realitní společnosti velice poděkovat, za přístup, obzvláště tohoto konkrétního makléře. Jednal jsem s panem Břetislavem Málkem, kterého mohu jen doporučit! Jednání bylo rychlé, vždy telefonoval kvůli důležitým věcem, a kvůli těm méně důležitým psal e-maily. Nikdy jsem se neocitl v nějaké nepřehledné situaci, vždy mi bylo vše jasně vysvětleno, vše mělo přehled. I přes tuto dobu, kdy je vše daleko těžší a zdlouhavější kvůli korona-viru, byl pan Málek velice rychlý v jakémkoliv jednání a vyřizování. Prodával jsem s jeho pomocí pozemek, který mi dokázal ještě více zhodnotit, a takřka jsem nemusel hnout prstem. Tímto dávám 5 z 5 panu Břetislavu Málkovi z města Lázně Bohdaneč.

 

Jan Šuhájek, Lázně Bohdaneč

Pro klienty stávající i budoucí

Vážený kliente,

jsem tu, abych vyřešil Vaše starosti, nebo pomohl naplnit Vaše sny, a přání, týkající se nemovitostí.

 

Díky naší realitní kanceláři, která se úspěšně pohybuje na trhu nemovitostí od roku 1992, to je již 29 let, mám za sebou fajn partu kolegů a vypracovaný systém prodeje. Všechny kroky na sebe navazují, a vedou k úspěšnému vyřešení situace. Pokud máte potřebu cokoliv řešit v oblasti nemovitostí a nemáte čas, energii, nebo dostatek informací, aby vše proběhlo rychle, přehledně a bezpečně, stačí zavolat na níže uvedené telefonní číslo, nebo napsat e-mail a já se o to postarám. Řešení Vaší situace se pro mě stane prioritou a závazkem.

 

Vaše požadavky se mohou týkat celého spektra naší činnosti. Od zadání  poptávky, stanovení tržní ceny, přes vypořádání spoluvlastnického podílu, řešení exekucí, hypoték, dědictví, až po prodej, či nákup nemovitostí všeho druhu.

 

Při své práci používám všechny moderní nástroje prodeje, které jsou dnes dostupné. Ukázka zde.

 

Zda se mi to daří, se můžete dozvědět v dále uvedených referencích od mých klientů.

 

Pokud chcete, aby váš prodej proběhl co nejlépe a za nejvyšší cenu, vybírejte si ty nejlepší makléře.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

V roce 2019, kdy se naplno zúčastnil celorepublikové soutěž Realitní makléř roku, se stal vítězem Pardubického kraje, a což je ještě cennější, obsadil 2. místo v rámci celé České republiky. V roce 2020 pak zopakoval úspěch a byl druhým nejlepším makléřem v kraji.

V letošním roce se naplno věnuje zakázkám a soutěže se neúčastní.

Rok 2020 konečné výsledky
2. místo - Pardubický kraj

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - Pardubický kraj

2. místo - Česká republika

Proč pracuji v realitách?

Bydlení je jednou se základních potřeb. A realitní makléř může být u toho, když si lidé plní své sny. Může jim v tom pomáhat.
V RELII pracuji proto, že má opravdu kvalitně propracovaný systém, který podporuje jak profesní tak i osobní rozvoj pracovníků
a zajišťuje pro klienty nadstandardní servis a to oceňují.
Ten pocit, když vyřešíte klientovi problémy, za to stojí. 

Profesionál s nejvyšší kvalifikací

I když nemusel, neboť již praxí splňoval požadavky na Realitního zprostředkovatele, podle zcela nového Zákona 39/2020 Sb.,  který od roku 2020 reguluje činnost realitních kanceláří, tak Břetislav Málek absolvoval a úspěšně složil státní zkoušky na tuto profesi.

 

Tím se jen potvrzují jeho umění prodeje a znalosti realitního obchodu.

 

Všechny tyto kvality samozřejmě získají prodávající, kteří využívají jeho služby.

Pobočka Lázně Bohdaneč

Pobočka RELIA, Lázně Bohdaneč, ulice Šípkova 81, 533 41

Provozní hodiny:
Pondělí: 9.00 až 12.00 
Čtvrtek: 13.00 až 17.00
Ostatní dny po telefonické domluvě.

Parkování:
Příjezd a parkování je možný buď z ulice Za Pivovarem, nebo na novém veřejném parkovišti přímo na ulici Šípkova, asi 50m od kanceláře. 

Co o mě říkají klienti?

N49582 - Koupě pěkné chaty, 12m² - Lázně Bohdaneč

Ahoj Břéťo, při koupi chaty v Bohdanči jsme s manželkou byli ve všech ohledech spokojeni, vše proběhlo v absolutním pořádku, pokud bychom podobnou transakci řešili, opět bychom se obrátili na Tebe, čili firmu Relia, ještě jednou díky a až pojedeš okolo zahrádek, tak se stav na kafíčko. Zdravím. Petr Špás
Číst více

N49582 - Prodej pěkné chaty, 12m² - Lázně Bohdaneč

Dobrý den, při prodeji chaty v zahrádkářské kolonii v Lázních Bohdaneč jsem se obrátil na pana Břetislava Málka, zástupce realitní společnosti Relia, a to na základě velmi dobré zkušenosti s prací tohoto makléře v předchozích letech - prezentace domu v Dolanech a úspěšný prodej mého bytu v Pardubicích. I tentokrát jsem byl velmi spokojen. Inzerát byl na webu, včetně kvalitních fotografií, umístěn...
Číst více

N49482 - Prodej bytu 3+1 se zasklenou lodžií, 80 m² - Pardubice - Polabiny

Dobrý den, pana Málka jsme oslovili pro zprostředkování prodeje bytové jednotky. Jednání s ním bylo od první chvíle bez nejmenších problémů. Vše ochotně vysvětlil, průběžně informoval a pokud bylo potřeba, byl vždy k zastižení. Prodej a samotné předání bytové jednotky pak proběhlo přesně za podmínek, které byly sjednány a to včetně ceny, takže za mě naprostá spokojenost. Děkuji za skvělé služby, P...
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.