Nové stavební pozemky s možností výběru velikosti, JBC, Ev.č.: N46774Zpět na výpis nemovitostí

Nové stavební pozemky s možností výběru velikosti, JBC, Ev.č.: N46774

prodáno

Žárská Karolína
Žárská Karolína

+420 731 520 219
zarska@relia.cz

Kontaktujte makléře

Představujeme Vám nové stavební pozemky s možností výběru velikosti dle svých představ a to v rozpětí 650 - 1400 m2 v klidné, zároveň však výborně dostupné a žádané lokalitě Rychnova u Jablonce nad Nisou (přelomová část Rychnov u Jablonce n/N a JBC - Kokonín).

Je zde počítáno s devíti stavebními pozemky určené k výstavbě pasivních domů. U každého pozemku je počítáno s vlastní el. přípojkou, svojí vrtanou studnou a čističkou odpadních vod. Rodinné domy, které zde mají podle projektu pasivních domů vyrůst, budou fungovat v úsporné třídě A++ tzn., že každý domek bude vybaven rekuperačním systémem, solárními panely, popř. tepelným čerpadlem. Měsíční náklady u typů těchto staveb vychází za vytápění a ohřev vody do 500,- Kč. Z projektu je posléze možné si vybrat z různých typů staveb a bydlení tak přizpůsobit každé rodině individuálně.

Využijte nabídky luxusního bydlení v klidné lokalitě se spoustou zeleně i výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V případě zájmu o více informací mne můžete kdykoliv kontaktovat.

KategoriePozemky pro bydleníLokalitaRychnov u Jablonce nad Nisou 860
OkresJablonec nad NisouPlocha pozemku1.000 m²
Umístění objektuKlidná část obceKomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD

VytisknoutZaslat e-mailem  Sdílet