Žárská Karolína

Master of Real Estate

Profesionální realitní makléřka · Liberecký kraj

Mé služby pro vás

Prodej domů a bytů

Zprostředkuji prodej vašeho domu i bytu. Rychle a bezstarostně.

Pronájem bytů a domů

Najdu ty nelepší nájemce pro vaši nemovitost, prověřím je, včetně kontroly, zda nemají exekuce.

Prodej pozemků

U prodeje pozemků se nesmí podcenit příprava. Je potřeba znát více informací, než u bytů i domů.

Posudky pro dědická řízení

Zpracuji v krátké době ocenění vyžadované notářem.

Pronájem komerčních prostor

I u kanceláří a skladů je důležitá korektnost a solventnost nájemce.

Tržní ocenění nemovitostí

Chcete, nebo potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti. Ráda poradím.

Specializace

Specializuji se na Liberecký kraj, převážně Liberec a Jablonec nad Nisou – prodeje bytů, domů, chalup i chat a též pozemky. Na základě domluvy pracuji i ve vzdálenějších lokalitách. Stejně tak mě baví i pronájmy bytů, kterých zrealizuji bezmála 40 ročně.

"Jedna ze základních lidských potřeb je bydlet. Jsem ráda, když mohu pomoci."
Karolína Žárská

Moje vize

Jako realitní makléřka se zaměřuji na poskytování prvotřídních realitních služeb s hlubokým porozuměním pro potřeby a cíle našich klientů. Mou vizí je nabízet transparentní a efektivní realitní služby, které přesahují očekávání klientů a přinášejí maximální hodnotu.


Věřím, že každý zákazník zasluhuje individuální přístup a profesionální služby, ať už hledají svůj první dům, investiční nemovitost nebo prodávají svůj stávající dům. Proto se snažím vybudovat dlouhotrvající vztahy se svými klienty založené na důvěře, integrity a vzájemné úctě.


Mým hlavním cílem je zjednodušit proces nákupu a prodeje nemovitostí a učinit ho co nejpříjemnějším a nejméně stresujícím jak je to jen možné. Považuji detailní znalost lokálního trhu a pečlivou analýzu tržních trendů za klíčové faktory pro úspěch realitní transakce.


Kladu také velký důraz na inovaci a technologii, snaží se využívat nejnovější nástroje a platformy pro marketing nemovitostí a komunikaci se zákazníky, abych se udržela na špičce realitního trhu.


Stručně řečeno, mou vizí být nejen realitní makléřkou, ale spolehlivým partnerem pro všechny potřeby v oblasti nemovitostí svých klientů, a to vždy s maximální oddaností a profesionalitou. 

Karolína Žárská, realitní makléřka a spolumajitelka realitní kanceláře RELIA s.r.o.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

V roce 2022 Karolína obhájila svou pozici nejlepší makléřky v Libereckém kraji. Již po čtvrté. 

A v rámci celé republiky se posunula ze 14. místa (rok 2020)   na 10. místo, tedy do první desítky makléřů z celé ČR.


V letošním roce 2023 se aktuálně drží na 2. místě v kraji i okrese a v rámci celé ČR na 11. místě!

Své profesní znalosti prokazuje Karolína v náročných odborných testech, které musí absolvovat makléři pro obhájení předních pozic v soutěži. Jako jedna z prvních v ČR úspěšně absolvovala test roku 2023.

Předchozí ročníky soutěže Realiťák roku

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
1. místo - vítěz pro okres Liberec

1. místo v hlasování veřejnosti pro ČR
7. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Rok 2020 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
14. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Rok 2021 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
10. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži


Soutěž o nejlepší realitní makléře z České republiky 2022 jde do finále. A RELIA v něm nechybí.

Rok 2022 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
12. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Karolína Žárská, 

Master of Real Estate

Tento měsíc (6/2023) se Karolína Žárská stala mistrem realitního trhu, získáním prestižního titulu Master of Real Estate. Tento vzdělávací program vyučovaný na Vysoké škole finanční a správní v Praze, byl úspěšně zakončen písemnou a ústní zkouškou a obhajobou seminární práce. 

Její úspěch je svědectvím jejího vynikajícího profesního růstu a angažovanosti ve svém oboru. Společnost RELIA je hrdá, že má ve svém týmu takovou zkušenou a kvalifikovanou makléřku, která je připravena poskytnout nejlepší služby a odborné poradenství klientům při prodeji nemovitostí. 

Více...

Klienti o Karolíně Žárské

Více než naše informace, vám o Karolíně Žárské napoví reálné zkušenosti našich klientů. Dovolil jsem si zde uvést jednu z posledních referencí, které mi přišly. Mnoho dalších (i budoucích) najdete níže. Ing. Jiří Zeliesko, ředitel společnosti


"Vážená paní Žárská,

pokud se týká Vašeho hodnocení, jestli si ovšem něco takového mohu vůbec dovolit, tak zde je můj názor zákazníka/prodávajícího:


Jsem mimořádně spokojen, protože jste byla schopna využít plně situace na trhu, na němž se skvěle orientujete, a dosáhnout dobré ceny, nad očekávání. Nadto mně velmi vyhovuje Váš způsob komunikace: jednoduše, jasně, jednoznačně a důsledně (například potvrzení sjednaných schůzek písemně, sms a pod.). Velmi oceňuji, že vše, co je s Vámi domluveno, platí, včetně přesného času schůzek. 


Oceňuji i Vaše "technické" schopnosti, nejenom pokud se týká posouzení stavu nemovitosti, ale také schopnosti jí prezentovat (nafocení) a na základě toho i vyvolat pozitivní emoce u kupujícího. 


Prostě perfektní služba "na klíč". Pro řadu zákazníků musí být jistě výborné i to, že umíte vysvětlit jednoduše postup a zároveň "nezatahovat" zákazníka do procesu tam, kde to není nezbytně nutné. Do správného hodnocení by měly patřit i návrhy na zlepšení, ale nějak se nemůžu dopátrat čehokoliv, kde by prostor pro zlepšení byl...


V úctě, Pavel Švácha, Praha 11/2021"


Další desítky referencí najdete níže.

Co o mě říkají i jiní klienti?

N50101 - Prodej/koupě bytu 1+1 v Liberci, ul. Soukenická

Dobrý den, s paní makléřkou Karolínou Žárskou jsem byla nad míru spokojena. Byla jsem v roli zprostředkovatele úvěru pro společného klienta a již dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem makléře. Vše bylo zavčasu (nebo ještě dříve) dodané, domluva perfektní, spolehlivost neuvěřitelná. Celý obchod tedy mohl proběhnout neuvěřitelně rychle a úvěr byl schválen během týdne díky dodaným podkladům od...
Číst více

N50123 - Prodej bytu 2+kk se zahradou - Liberec, Vratislavice nad Nisou (2)

Dobrý den, paní Žárská, děkujeme za Váš skvělý servis! Za nás nezbývá než všem poděkovat za korektní a vstřícný přístup. S pozdravem Kyselovi Liberec 09/2023
Číst více

N50123 - Koupě bytu 2+kk se zahradou - Liberec, Vratislavice nad Nisou

Dobrý den paní Žárská, my mockrát děkujeme za vaší pomoc s koupí bytu. Musím popravdě říci, že si titul Realiťák roku opravdu zasloužíte. Při hledání bytu pro moji maminku jsem se setkala s několika dalšími makléři, ale váš přístup, vstřícnost, rychlost jednání, vystupování, komunikace i příprava materiálů k bytu... Vše bylo doopravdy nejlepší. Já vám ještě jednou mockrát děkuji za vše a přeji he...
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.

Žárská Karolína

Profesionální realitní makléřka · Liberecký kraj