Žárská Karolína

Master of Real Estate

Profesionální realitní makléřka · Liberecký kraj

Vítejte na mém webu, jsem profesionální realitní makléřka s dlouholetou praxí. 

Mým cílem je pomoci Vám prodat Vaši nemovitost rychle a za nejlepší možnou cenu.

Mé služby pro vás

Prodej domů a bytů

Zprostředkuji prodej vašeho domu i bytu. Rychle a bezstarostně.

Pronájem bytů a domů

Najdu ty nelepší nájemce pro vaši nemovitost, prověřím je, včetně kontroly, zda nemají exekuce.

Prodej pozemků

U prodeje pozemků se nesmí podcenit příprava. Je potřeba znát více informací, než u bytů i domů.

Posudky pro dědická řízení

Zpracuji v krátké době ocenění vyžadované notářem.

Pronájem komerčních prostor

I u kanceláří a skladů je důležitá korektnost a solventnost nájemce.

Tržní ocenění nemovitostí

Chcete, nebo potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti. Ráda poradím.

Specializace

Specializuji se na Liberecký kraj, převážně Liberec a Jablonec nad Nisou – prodeje bytů, domů, chalup i chat a též pozemky. Na základě domluvy pracuji i ve vzdálenějších lokalitách. Stejně tak mě baví i pronájmy bytů, kterých zrealizuji bezmála 40 ročně.

"Jedna ze základních lidských potřeb je bydlet. Jsem ráda, když mohu pomoci."
Karolína Žárská

Moje vize

Jako realitní makléřka se zaměřuji na poskytování prvotřídních realitních služeb s hlubokým porozuměním pro potřeby a cíle našich klientů. Mou vizí je nabízet transparentní a efektivní realitní služby, které přesahují očekávání klientů a přinášejí maximální hodnotu.


Věřím, že každý zákazník zasluhuje individuální přístup a profesionální služby, ať už hledají svůj první dům, investiční nemovitost nebo prodávají svůj stávající dům. Proto se snažím vybudovat dlouhotrvající vztahy se svými klienty založené na důvěře, integrity a vzájemné úctě.


Mým hlavním cílem je zjednodušit proces nákupu a prodeje nemovitostí a učinit ho co nejpříjemnějším a nejméně stresujícím jak je to jen možné. Považuji detailní znalost lokálního trhu a pečlivou analýzu tržních trendů za klíčové faktory pro úspěch realitní transakce.


Kladu také velký důraz na inovaci a technologii, snaží se využívat nejnovější nástroje a platformy pro marketing nemovitostí a komunikaci se zákazníky, abych se udržela na špičce realitního trhu.


Stručně řečeno, mou vizí být nejen realitní makléřkou, ale spolehlivým partnerem pro všechny potřeby v oblasti nemovitostí svých klientů, a to vždy s maximální oddaností a profesionalitou. 

Karolína Žárská, realitní makléřka a spolumajitelka realitní kanceláře RELIA s.r.o.

Celorepubliková soutěž o nejlepší makléře ČR Realiťák roku

Cílem soutěže Realiťák roku, zaštítěné mnoha odbornými a profesními organizacemi, je ocenit vynikající výkony a profesionální úspěchy realitních makléřů, podpořit profesionalitu, etiku a inovace v oboru a zároveň zvýšit důvěru veřejnosti v realitní služby.

Úspěch v soutěži Realiťák roku vyžaduje kombinaci odborných znalostí, prokazatelných výsledků, spokojenosti klientů, profesionálního růstu a aktivní účasti v soutěži.

Více o soutěži zde. 

Karolína v soutěži vítězí od roku 2019.

Karolína Žárská patří od roku 2019, kdy vstoupila do soutěže, mezi absolutní špičku v ČR. 

Každý rok vítězí v Libereckém kraji i okrese Liberec a v rámci celé republiky se pohybuje opakovaně kolem 10. místa.

 

V roce 2023 Karolína opět obhájila svou pozici nejlepší makléřky v Libereckém kraji i okrese Liberec. Již po páté. 

A v rámci celé republiky se umístila na 10. místě, tedy v první desítce makléřů z celé ČR!

 

A za mimořádnou podporu klientů byla v soutěži poprvé vyhlášená cena veřejnosti a udělana právě Karolíně Žárské.

 

V letošním roce 2024 se aktuálně opět drží na 1. místě v kraji i okrese.

Předchozí ročníky soutěže Realiťák roku

Rok 2019 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
1. místo - vítěz pro okres Liberec

1. místo v hlasování veřejnosti pro ČR
7. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Rok 2020 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
14. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Rok 2021 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
10. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži


Soutěž o nejlepší realitní makléře z České republiky 2022 jde do finále. A RELIA v něm nechybí.

Rok 2023 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
10. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Mimořádné ocenění - Cena veřejnosti

Rok 2022 konečné výsledky

1. místo - vítěz pro okres Liberec
1. místo - vítěz pro Liberecký kraj
12. místo - pro celou ČR v hlavní soutěži

Karolína Žárská, 

Master of Real Estate

Tento měsíc (6/2023) se Karolína Žárská stala mistrem realitního trhu, získáním prestižního titulu Master of Real Estate. Tento vzdělávací program vyučovaný na Vysoké škole finanční a správní v Praze, byl úspěšně zakončen písemnou a ústní zkouškou a obhajobou seminární práce. 

Její úspěch je svědectvím jejího vynikajícího profesního růstu a angažovanosti ve svém oboru. Společnost RELIA je hrdá, že má ve svém týmu takovou zkušenou a kvalifikovanou makléřku, která je připravena poskytnout nejlepší služby a odborné poradenství klientům při prodeji nemovitostí. 

Více...

Klienti o Karolíně Žárské

Více než naše informace, vám o Karolíně Žárské napoví reálné zkušenosti našich klientů. Dovolil jsem si zde uvést jednu z posledních referencí, které mi přišly. Mnoho dalších (i budoucích) najdete níže. Ing. Jiří Zeliesko, ředitel společnosti

"Dobrý večer, paní Žárská, 

ráda Vám napíšu své hodnocení z pohledu kupující, jelikož si myslím, že je opravdu co pochválit. 

V první řadě bych se chtěla vrátit na úplný začátek naší spolupráce, kdy jsem Vás oslovila se zájmem o byt, který jste měla v nabídce. Ačkoli jste tento byt již měla zarezervovaný, navázala jste se mnou kontakt, vyptala se mě na mé preference a s mými požadavky nadále pracovala, což je naprosto rozdílná zkušenost, než jsem měla s jinými makléři a že jsem jich oslovila hodně. Tím jste rozhodně vzbudila můj zájem pořídit si byt přes Vaši realitní kancelář.

Dále jste mě nasměrovala na výbornou finanční poradkyni paní Šárku Hamanovou, se kterou jste vše vykomunikovala a obě jste mi tak ušetřily spoustu práce se zařizováním hypotéky a zajištěním veškeré smluvní dokumentace k bytu. Měla jsem opravdu pocit, že jsem v péči zkušených profesionálek.

Co se týče samotné prohlídky bytu, zde nemám, co vytknout. Svůj podíl měl na tom i prodávající, který se ukázal jako spolehlivý smluvní partner, nicméně Vy jste vždy vše obratem domluvila, vyšla vstříc s termíny a díky tomu proběhla prohlídka bytu, jeho rezervace a následná koupě velmi rychle.

Poté, co již bylo vše podepsáno, jste nám byla k dispozici s předáním bytu, komunikovala vzdáleně i z dovolené a to navzdory tomu, že bylo období vánočních svátků. Celou dobu jsem měla pocit, že se Vám můžu kdykoli ozvat s jakýmkoli dotazem a Vy mi ráda a ochotně pomůžete. 

V tom, jak svou práci děláte, je poznat, že nejste žádným nováčkem, Vaše práce Vás skutečně baví a jen stěží hledám nějaký podnět ke zlepšení. 

Doufám, že nebude působit neupřímně, když Vám řeknu, že žádný takový podnět nemám. Realitní činnost je práce s lidmi, každý klient je specifický, jak v potřebách, tak ve způsobu komunikace, nelze tedy aplikovat jeden univerzální přístup, který by dokonale vyhovoval všem, ale Vy jste se díky své empatii, zkušenostem a nadšení k tomuto univerzálnímu klíči přiblížila, jak nejlépe to jde. 

Budu ráda, když toto mé hodnocení zašlete i panu řediteli, neboť se domnívám, že lidí na svém místě je málo a když se někdo takový najde, měl by za to být řádně oceněn. Jako právník zabývající se mimo jiné převody vlastnického práva k nemovitostem se s realitními makléři dostávám do styku pravidelně a myslím, že můžu nezaujatě konstatovat, že Vaše služby nejsou na realitním trhu bohužel standardem. 

Pokud něco z mého hodnocení působí neobjektivně, tak jedině proto, že jste mi pomohla k mému krásnému bytu a za to Vám jsem vděčná :) 

S přáním všeho nejlepšího do nového roku

Kateřina Hendrichová, 12/2023"

Další desítky referencí najdete níže.

Co o mě říkají i jiní klienti?

N50219 - Prodej bytu 3+1 v Liberci Rochlici, ul. Dobiášova

Dobrý den, paní Žárská je opravdový profesionál ve svém oboru. Perfektně připravena dokumentace k prodeji bytu, výborné načasování prodeje bytu a následně skloubení koupě domu. To, co řekla na začátku, to platilo po celou dobu. Opravdu profesionál na svém místě. S pozdravem, Gabriel Nemec Liberec, 12/2023
Číst více

N50242 - koupě bytu 2KK v Liberci Starých Pavlovicích, ul. Podzimní

Dobrý večer, paní Žárská, ráda Vám napíšu své hodnocení z pohledu kupující, jelikož si myslím, že je opravdu co pochválit. V první řadě bych se chtěla vrátit na úplný začátek naší spolupráce, kdy jsem Vás oslovila se zájmem o byt, který jste měla v nabídce. Ačkoli jste tento byt již měla zarezervovaný, navázala jste se mnou kontakt, vyptala se mě na mé preference a s mými požadavky nadále pracova...
Číst více

N50262- Pronájem bytu 2+kk v Praze, Modřanech

Vážená paní Žárská, jsem velmi ráda, že při výběru mého nového domova, jsem potkala právě Vás. Váš přístup byl nejen perfektně profesionální, ale také velmi vlídný a milý. Komunikace s Vámi byla vždy velmi rychlá. To jsou pro mne velmi důležité aspekty a moc Vám za to děkuji. Pokud bych opět hledala nemovitost, s důvěrou se na Vás obrátím a ráda Vás doporučím ostatním. Ať se Vám daří. S pozdravem ...
Číst více

Aktuálně nabízím

Aktuální nabídka nemovitostí, které v rámci naší společnosti nabízím.

Žárská Karolína

Profesionální realitní makléřka · Liberecký kraj