Naši makléři se stali MISTRY REALITNÍHO TRHU díky absolvování programu Master of Real Estate

Realitní kancelář RELIA s hrdostí oznamuje, že naši makléři se stali Masters of Real Estate (Mistři realitního trhu)!


Snažíme se neustále zvyšovat naši kvalifikaci, abychom mohli poskytovat ještě lepší službu našim ceněným zákazníkům.

Před několika dny naši špičkoví makléři, Karolína Žárská, Lenka Sůrová a Lukáš Luprich, úspěšně složili závěrečné zkoušky Vzdělávacího programu pro zkušené realitní makléře - Master of Real Estate.


Co je vlastně Master of Real Estate? Jedná se o prestižní vzdělávací program pro zkušené realitní makléře, který je certifikován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Naše makléři měli jedinečnou příležitost získat toto ocenění na Vysoké škole správní a finanční, která je známá svou odborností v i v tomto oboru.

Tento program nabízí možnost stát se mistrem realitního oboru a poznat know-how špičkových makléřů. Je zaměřen na poskytnutí hlubších znalostí a postupů prodeje ve specializovaných oblastech realitního procesu. Naši makléři se naučili, jak nabízet komplexní péči klientům související s prodejem nemovitostí a jak prohloubit své znalosti v daňové a právní oblasti. Tým zkušených realitních makléřů, kteří sami působí v praxi, se podělil o své bohaté zkušenosti s našimi makléři, aby je připravil na nejlepší výkon v oboru.


Výhody studia programu Master of Real Estate jsou zřejmé. Získáte dovednosti, které přetvoří dobré makléře na skvělé. Budete mít přístup k osvědčeným postupům a strategiím, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve vaší realitní kariéře. Program je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, což znamená, že váš certifikát bude respektován a uznán na trhu. Je to skvělá příležitost pro zkušené realitní makléře s orientací na realitním trhu, kteří chtějí dosáhnout ještě většího profesního růstu.

Společnost RELIA je hrdá, že její makléři se stali Masters of Real Estate.

Věříme, že tato kvalifikace znamená další záruku našeho vynikajícího servisu a odborného přístupu ke každému zákazníkovi.

Jestliže hledáte spolehlivého a zkušeného partnera pro realitní obchody, naši mistrům realitního trhu můžete důvěřovat.

Přesvědčte se sami a obraťte se na naši společnost RELIA, kde Masters of Real Estate zajistí profesionální péči při vašem realitním obchodu.