Raper Drake prodal zajímavý dům s jeskyní

Raper Drake prodal dům, jeho ozdobou je obložený krb a bazén s jeskyní


Kanadský zpěvák, herec a raper známý jako Drake prodal v minulých dnech svůj dům v losangeleské čtvrti Hidden Hills. Za stavení v tudorovském stylu zvané Yolo Estate, které si nechal zařídit především jako dům pro pořádání večírků, obdržel v přepočtu 292 milionů korun.


Kanadský umělec Drake prodal dům, který se může chlubit nádhernými kamenem obkládanými krby. Foto: Profimedia.cz

Kanadský umělec věnující se mj. hip hopu koupil rezidenci zhruba před deseti lety, a jak připomíná web Los Angeles Times, bylo to za 7,7 milionu dolarů (v současnosti zhruba 183 milionů korun).

Dům pak nechal proměnit podle svých potřeb tak, aby zde mohl pořád večírky pro své přátele. A ti se měli jak bavit. Čekala je například jízda na mechanickém býkovi, kdo chtěl, mohl si zahrát beach volejbal na plnohodnotném písčitém hřišti. Nakonec se všichni mohli sejít v na míru postaveném venkovním bazénu, jenž doplňuje rozměrná jeskyně. V té je pak uschovaný bar a televize.

Pozemek má 1,2 hektaru a lze na něm objevit také tenisový kurt, pódium pro menší představení, opalovací terasu a stáje s jízdárnou.


Vlastní dům nezůstává ovšem co do vybavenosti pozadu. Cesta k němu vede po kamenném mostě.

Dvoupodlažní dům v tudorovském stylu může nabídnout kromě klasického zařízení bar, vinný sklípek s dřevěnými obklady a kazetovými stropy, koštovací místnost, nahrávací studio a soukromé kino pro 25 diváků.


Pro své přátele měl muzikant rovněž připravených šest ložnic, které doplňuje osm koupelen. Nápaditě uschována za knihovnou je pak hlavní ložnice doplněná vlastní koupelnou.

Srdcem domu je velký obývací pokoj s na míru vyráběnými lustry a krbem obkládaným kamenem.

Hudebník a herec, jenž se celým jménem jmenuje Aubrey Drake Graham, dům před časem s úspěchem prodal, a to za 12 milionů dolarů, tedy zhruba za 292 milionů korun.


Zdroj: www.novinky.cz

autori: jana-nesvadbova